PAYBACK: startuje platforma z ofertami finansowymi

Z rynku

Program PAYBACK rozpoczął współpracę z instytucjami z sektora finansowego, uruchamiając tym samym Platformę PAYBACK Finanse.

Logo Payback
Logo Payback Fot. Materiały prasowe

Program PAYBACK rozpoczął współpracę z instytucjami z sektora finansowego, uruchamiając tym samym Platformę PAYBACK Finanse.

Program #PAYBACK rozpoczął współpracę z instytucjami z sektora finansowego, uruchamiając tym samym Platformę #PAYBACKFinanse

- Programy lojalnościowe najczęściej spotykane są w miejscach, w których często robimy bieżące zakupy lub oddajemy się rozrywce. Chcemy jednak przełamać ten stereotyp i udowodnić, że formuła multipartnerska świetnie sprawdzi się także w branży finansowej. Wśród usług, które oferujemy w ramach projektu Platformy PAYBACK Finanse, znajdzie się możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego, założenia konta bankowego lub karty kredytowej. Każdy uczestnik, który zdecyduje się na wybrany produkt i  skorzysta z oferty w danym banku, otrzyma tysiące dodatkowych punktów. Jestem przekonany, że współpraca z firmami z tej branży spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający PAYBACK Polska. 

>> (otwiera się na nowej zakładce)">Czytaj także: PAYBACK rośnie w e-commerce. Przybywa sklepów, w których można zbierać punkty za zakupy online >>>

Jak skorzystać z oferty?

By skorzystać z oferty, należy zalogować się na swoje konto na stronie www.payback.pl bądź w aplikacji, wybrać interesujący produkt, a następnie instytucję finansową. Uczestnik, tak jak w przypadku standardowej procedury zakupów, zostanie przekierowany na stronę usługodawcy, gdzie będzie mógł dokończyć proces. W wielu przypadkach uczestnicy Programu będą  mogli  zyskać podwójnie np.  premię dostępną w ramach promocji w danym banku oraz punkty PAYBACK.

Wśród banków, których oferta jest dostępna w ramach projektu Market Place Finansowy znajdują się aktualnie między innymi: Alior Bank, Santander Bank Polska, Millenium, Pekao S.A., BNP Paribas, mBank, Getin Bank.

Źródło: Payback
Udostępnij artykuł: