PayPal.Me także dla firm

Z rynku

Jedna z najpopularniejszych usług PayPal – PayPal.Me oferuje teraz wygodniejsze płatności peer-to-peer nie tylko dla konsumentów, ale także dla biznesu.

Widząc rosnącą potrzebę dostępu do szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności, we wrześniu 2015 roku PayPal wprowadził w Polsce rozwiązanie P2P – PayPal.Me. Umożliwia ono swoim użytkownikom finalizację procesu płatniczego za pomocą kliknięcia w spersonalizowany link i szybkie logowanie do konta PayPal. Równocześnie, nie wymaga pamiętania adresu e-mail lub wpisywania szesnastocyfrowego numeru karty kredytowej i pozostałych informacji niezbędnych do przeprowadzenia tradycyjnej transakcji.

Najnowsze badanie wykonane przez Ipsos na zlecenie PayPal pokazuje, że w 2016 roku Polacy masowo korzystali z płatności P2P. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, 33% polskich respondentów wysłało pieniądze do znajomych i/lub rodziny, a 28% odebrało w ten sposób przelewy od najbliższych. W tym samym czasie, rola natychmiastowych płatności rośnie również w biznesie: prawie połowa respondentów (46%) skorzystała z płatności P2P w celu opłacenia e-zakupu produktów i/lub usług w kraju i za granicą.

Jak działa PayPal.Me?

1. Personalizuj – wpisz wybraną nazwę użytkownika i stwórz indywidualny link PayPal.Me. Nie masz konta PayPal? Zarejestruj się teraz!
2. Podziel się – podziel się swoim spersonalizowanym linkiem z klientami dodając na końcu odpowiednią kwotę, np. wyślij link PayPal.Me/businessname/25, aby uzyskać 25 złotych.
3. Zarabiaj – klienci po kliknięciu w link, logują się do systemu PayPal, aby sfinalizować płatność. Pojawi się ona na koncie PayPal zaraz po jej przesłaniu.

Marcin Złoch

Udostępnij artykuł: