Październikowy Europejski Kongres Finansowy 2020: już nie online, lecz w realu

Wydarzenia

Po czerwcowym spotkaniu Europejskiego Kongresu Finansowego online przyszedł czas spotkania w realu, w Sopocie i porozmawiania o „Odpowiedzialnych finansach w obliczu kryzysu” ‒ przypominają organizatorzy EKF.

EKF
Źródło: Twitter EKF

Po czerwcowym spotkaniu Europejskiego Kongresu Finansowego online przyszedł czas spotkania w realu, w Sopocie i porozmawiania o „Odpowiedzialnych finansach w obliczu kryzysu” ‒ przypominają organizatorzy EKF.

#EKF to ponad 150 panelistów z polskich i europejskich instytucji finansowych, firm technologicznych i doradczych, fintechów oraz think tanków gospodarczych #Kongres #Sopot @EFCongress

Jubileuszowy dziesiąty Europejski Kongres Finansowy 12-14 października będzie wydarzeniem stacjonarnym uzupełnionym o najlepsze rozwiązania wypracowane w ramach EKF Online.

Tematem przewodnim wszystkich tegorocznych przedsięwzięć Europejskiego Kongresu Finansowego są „Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu”.

Odpowiedzialny jest również EKF. Organizatorzy zadbali o komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich Uczestników.

Wprowadzono szereg zasad i rozwiązań technicznych mających na celu możliwie maksymalną ochronę przed wirusem COVID-19 w czasie trwania Kongresu.

Czytaj także: EKF 2020: jak mocno koronawirus wpędził nas w zdalny kanał?

Ponad 35 debat

Październikowy Europejski Kongres Finansowy to:

ponad 3200 mkw. sal konferencyjnych w Sheraton Sopot Hotel i Sofitel Grand Sopot oddanych do dyspozycji Gości EKF, aby mogli z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych wziąć bezpiecznie udział w Kongresie;

ponad 35 debat tworzących angażujący program dziesiątej edycji Kongresu.

Podczas sesji będzie można wspólnie porozmawiać m.in. o: odpowiedzialnych finansach, scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości w gospodarce po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej dla kapitału prywatnego, wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę.

Czytaj także: Kryzys to czas na racjonalne odciążenie banków

Szczególne debaty

Natomiast specjalności Europejskiego Kongresu Finansowego to :

Debata Prezesów - mapa wyzwań 2020-2023;

Makroekonomiczne prognozy i wyzwania dla gospodarki;

Mapa wyzwań technologicznych wobec sektora finansowego;

Debata oksfordzka Akademii EFC.

EKF to również ponad 150 panelistów z największych polskich i europejskich instytucji finansowych, firm technologicznych i doradczych, fintechów oraz think tanków gospodarczych.

Czytaj także: EKF 2020, jak restrukturyzować firmy w czasie kryzysu?

Udostępnij artykuł: