Pekao Faktoring wprowadza Płynnościomat dla mikrofirm

Firma / Z rynku

Nowy produkt Pekao Faktoring - Płynnościomat - jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców zmagających się z problemem nieterminowych płatności, które pozwala wypłacić zamrożone pieniądze.

Logo Pekao Faktoring
Źródło: Pekao Faktoring

Nowy produkt Pekao Faktoring - Płynnościomat - jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców zmagających się z problemem nieterminowych płatności, które pozwala wypłacić zamrożone pieniądze.

Płynnościomat to produkt oparty na zautomatyzowanym procesie online, umożliwiający szybkie uzyskanie limitu faktoringowego, podała spółka.

Jak podkreśla Pekao Faktoring, nowy produkt - Płynnościomat - jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców zmagających się z problemem nieterminowych płatności, które pozwala wypłacić zamrożone pieniądze.

Kto może skorzystać z Płynnościomatu?

Z nowej oferty dla mikrofirm Płynnościomatu, z limitem nawet do 1,5 mln zł, może skorzystać mikroprzedsiębiorca prowadzący działalność przez co najmniej rok, który wystawia faktury z terminem płatności do 90 dni.

- czytamy w komunikacie.

Oferta indywidualnie dopasowywana do potrzeb firmy

Produkt oparty na zautomatyzowanym procesie online, a oferta - jak zapewnia spółka - jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb firmy. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii zapewnia w kilkuminutowym procesie decyzyjnym, pozbawionym konieczności dostarczania formularzy oraz dokumentacji, otrzymanie limitu faktoringowego.

Czytaj także: Faktoring skutecznym wsparciem finansowym MŚP w okresie stagflacji >>>

Pekao Faktoring to spółka zależna Banku Pekao, obsłużyła wierzytelności klientów o wartości 73 mld zł w 2021 r.

Bank Pekao jest częścią grupy PZU - największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1998 r. bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktywa razem banku wyniosły 250,57 mld zł na koniec 2021 r.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: