Pekao: klienci banku w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile zyskują więcej

Z rynku

Bank Pekao S.A. uruchamia specjalną promocję w ramach programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Klienci, biorący udział w programie, otrzymają punkty, które będą mogli zamienić na wybrane przez siebie nagrody. Na start mogą liczyć na bonus w postaci nawet 3400 punktów. Wymienić je będzie można od razu m.in. na voucher zakupowy Allegro o wartości 50 zł, dostępny wyłącznie dla klientów Pekao.

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

Bank Pekao S.A. uruchamia specjalną promocję w ramach programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Klienci, biorący udział w programie, otrzymają punkty, które będą mogli zamienić na wybrane przez siebie nagrody. Na start mogą liczyć na bonus w postaci nawet 3400 punktów. Wymienić je będzie można od razu m.in. na voucher zakupowy Allegro o wartości 50 zł, dostępny wyłącznie dla klientów Pekao.

Aktualnie w Polsce aż 75 proc. posiadaczy kart płatniczych deklaruje, że płaci nimi zdecydowanie częściej niż gotówką – wynika z badania zrealizowanego przez Dominikę Maison z Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Forum Konsumentów. Warto zwrócić uwagę, że w drugim kwartale 2020 r. po raz pierwszy wartość transakcji bezgotówkowych była wyższa niż transakcji gotówkowych dokonanych kartami. Bank Pekao wspiera ten trend i udostępnia swoim klientom promocję szybkich, wygodnych i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Od teraz mają oni kolejny powód, by w sklepach płacić zbliżeniowo – uczestnicząc w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile mogą zdobyć atrakcyjne nagrody.

Jak przystąpić do akcji?

Do akcji można przystąpić na jeden z trzech dostępnych sposobów, a jego wybór zależy wyłącznie od preferencji klienta. Jedną z metod jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie programu. Można też skorzystać ze zdalnych kanałów dostępu i dołączyć do Mastercard® Bezcenne® Chwile za pomocą serwisu Pekao24 lub w aplikacji PeoPay (nowość). W tym celu należy wybrać program w zakładce „Oferty i wnioski”, a następnie zapisać się do programu. Automatycznie zarejestrowane zostaną wszystkie posiadane w Pekao karty z logo Mastercard i Maestro. Proces zgłoszenia się jest intuicyjny i zajmuje zaledwie kilka minut. Po rejestracji już na starcie do konta klienta zostaje dopisane 1000 punktów.

Czytaj także: Allegro w programie Mastercard Bezcenne Chwile tylko w Banku Pekao >>>

Jeśli klient wyrazi zgodę marketingową organizatorowi programu oraz wykona w ciągu 30 dni od zapisania się do programu minimum jedną płatność dowolną kartą Mastercard lub Maestro, wydaną przez Pekao lub zbliżeniowo PeoPay, to do jego konta zostanie dopisane kolejne 2400 punktów.

Razem daje to 3400 punktów na start, co stanowi równowartość 50 zł w postaci m.in. voucheru na zakupy w RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Circle K, jak również Allegro, który jest dostępny w programie wyłącznie dla klientów Banku Pekao. Łącznie w katalogu nagród znajduje się ponad 200 propozycji nagród.

Promocja trwa do końca grudnia

Zapisując się do programu klienci zwiększają również swoje szanse na wygranie BMW i3 w loterii organizowanej przez Bank Pekao S.A. Nowi oraz obecni uczestnicy Mastercard® Bezcenne® Chwile otrzymają aż 100 dodatkowych losów. Ponadto za każdą transakcję kartą wydaną do konta w Pekao lub aplikacją PeoPay klienci otrzymają 2 losy w loterii, zaś kartą kredytową – 4 losy. Dzięki temu zwiększają swoją szansę na nagrodę główną oraz e-karty podarunkowe Allegro o wartości 50 zł.

Czytaj także: Alior Bank udostępnił mikrofirmom Program Mastercard Bezcenne Chwile >>>

Program Mastercard® Bezcenne® Chwile cieszy się dużą popularnością wśród klientów Pekao – większość z nich przynajmniej raz na dwa tygodnie odwiedza jednego z partnerów programu, u którego za zakupy można zdobyć większą liczbę punktów. Każde 5 zł wydane u partnera programu to od 2 do 8 punktów. Ponadto klienci Pekao mają korzystniejszy przelicznik punktów za wszystkie płatności kartą. Standardowo uczestnicy programu otrzymują 1 punkt za każde 50 zł wydane na terytorium Polski, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Klienci Pekao otrzymują do 4 razy więcej punktów (2 punkty za każde wydane 50 zł kartą płatniczą do konta, aplikacją PeoPay i 4 punkty za płatność kartą kredytową). Dzięki temu mogą szybciej odbierać nagrody z katalogu programu. W Bezcennych Chwilach nagradzane są płatności kartą Mastercard lub Maestro oraz aplikacją PeoPay (zbliżeniowo w sklepach).

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: