Banki: Pieniądze albo życie!

BANK 2009/10

Przeszło dwa napady w miesiącu - bandyci od stycznia do września atakowali stołeczne banki już 19 razy. To nowy rekord! Rabusie najchętniej wybierają niewielkie oddziały PKO BP i Millennium.

Jan Osiecki
Wojciech Stawski

Ostatni napad, mający miejsce 25 września, zakończył się pechowo dla bandyty. Mężczyzna dosłownie wpadł w ręce policjantów, kiedy wybiegał z łupem w rękach z budynku. – Policjanci przejeżdżający ulicą Malczewskiego dostrzegli osobę, która kręciła się przed wejściem do znajdującego się tam banku. Mężczyzna zachowywał się dość podejrzanie i kiedy wszedł w końcu do budynku, patrol postanowił sprawdzić, co się dzieje – opowiada Anna Kędzieżawska z Komendy Stołecznej Policji.

Kiedy policjanci podjeżdżali pod placówkę, 27-letni mężczyzna ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: