Pierwsze aukcje na Elektronicznej Giełdzie Kapitału

Finanse i gospodarka / Wiadomości

Ruszyły aukcje na Elektronicznej Giełdzie Kapitału - platformie negocjacji warunków lokat bankowych.

Ruszyły aukcje na Elektronicznej Giełdzie Kapitału - platformie negocjacji warunków lokat bankowych.

Pierwsi klienci sprawdzili już możliwości Elektronicznej Giełdy Kapitału i przekonali się jak przydatnym, potrzebnym i skutecznym narzędziem jest ten innowacyjny produkt, który umożliwia wybór banku oferującego najkorzystniejsze warunki oprocentowania lokaty bankowej w danym momencie i to bez wychodzenia z domu.

Elektroniczna Giełda Kapitału jest jedynym dostępnym na rynku narzędziem, pozwalającym na maksymalizację dochodów z lokat. Na elektronicznych aukcjach w czasie rzeczywistym uzyskujemy najkorzystniejsze oprocentowanie kapitału.

W wyniku pierwszych aukcji dochody naszych klientów przy wykorzystaniu systemu wzrosły ponad 30 proc. w stosunku do oczekiwanego przez inwestorów minimalnego oprocentowania.

Elektroniczna Giełda Kapitału jest zatem idealnym rozwiązaniem dla podmiotów dysponujących wolnymi środkami pieniężnymi, w tym samorządów, spółdzielni mieszkaniowych, firm, a także osób prywatnych, ponieważ pozwala na złożenie środków w depozyt bankowy z zyskiem nie tylko najwyższym w danym czasie, ale i większym niż uzyskaliby w sposób tradycyjny.

Warto dodać, że dodatkowym atutem jest oszczędność czasu, gdyż tak korzystne oprocentowanie lokaty uzyskuje się bez wychodzenia z biura czy domu, wykonywania zbędnych telefonów czy czasochłonnego porównywania ofert.

Pierwsi klienci Elektronicznej Giełdy Kapitału przekonali się już jak łatwa w obsłudze jest ta platforma do negocjacji warunków lokat bankowych, na której oni sami określają okres lokaty oraz jej wartość z minimalnym oprocentowaniem, które chcą otrzymać, a banki bardzo szybko i chętnie przystępują do nowych aukcji pojawiających się w systemie, licytując się oprocentowaniem w skali roku.

Istotne jest także to, iż inwestor na www.GieldaKapitalu.pl ma możliwość współpracy ze wszystkimi bankami, z których ofert korzysta od lat. Wystarczy bowiem, że poprzez system zaprosi je na Elektroniczną Giełdę Kapitału.

Tak sprawnie działający system i inwestorzy, którzy chcą z niego korzystać to także dobra wiadomość dla podmiotów z sektora bankowego. Elektroniczna Giełda Kapitału znacznie ułatwia współpracę z klientami, w tym umożliwia ograniczenie kosztów obsługi poszczególnych klientów.

Źródło: EGK

Udostępnij artykuł: