Pierwszy w Polsce pancerny skarbiec depozytowy

Finanse i gospodarka

Na całym świecie banki rezygnują z posiadania skarbców depozytowych. Ten niezagospodarowany obszar planuje wykorzystać Skarbiec77.pl, który posiada pierwszy w Polsce Skarbiec Depozytowy.

Na całym świecie banki rezygnują z posiadania skarbców depozytowych. Ten niezagospodarowany obszar planuje wykorzystać Skarbiec77.pl, który posiada pierwszy w Polsce Skarbiec Depozytowy.

To całkiem nowy produkt na polskim rynku do tej pory zarezerwowany dla klientów banków. Banki natomiast wycofują się z posiadania skarbców, ponieważ koszty utrzymania są dla nich zbyt wysokie w stosunku do osiąganych korzyści. Taka tendencja przeniosła się do Polski z zagranicy gdzie większość banków już zamknęła skarbce a wiele z pozostałych czeka tylko na zakończenie zawartych umów.

Sieć Skarbiec77.pl oferuje możliwość współpracy w ramach umowy franczyzowej. Oferta skierowana jest zarówno do Partnerów rozpoczynających swój biznes, jak i tych, którzy chcą dopełnić profil swojej działalności - np. kantoru bądź lombardu.

Inwestorzy zainteresowani współpracą otrzymają kompleksową pomoc przy wykonaniu i przygotowaniu pomieszczenia, w którym zlokalizowany będzie skarbiec. Z uwagi na jego gabaryty i ciężar wszelkie kwestie techniczne są indywidualnie uzgadniane na miejscu, w oparciu o szczegółowy audyt. Następny krok to instalacja skarbca oraz szkolenie personelu i wprowadzanie wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Średni koszt wynajmu skrytki to 49 zł miesięcznie. W jednym lokalu można umieścić ich kilka tysięcy, więc franczyzobiorcy doskonale zdają sobie sprawę ze stopnia zwrotu inwestycji.

Stopień zabezpieczenia w przypadku Skarbiec77.pl możemy porównać jedynie do nielicznych skarbców bankowych: trzy niezależne systemy alarmowe, trzy systemy monitoringu, wsparcie trzech niezależnych ekip interwencyjnych, łączność wewnętrzna, system IT wspierający pracę skarbca oraz 24-godzinny monitoring centrali.

Kwestie bezpieczeństwa i prywatności są priorytetem przy tego typu inwestycjach. Każda skrytka jest wyposażona w elektroniczny klucz dostępu, zabezpieczony dodatkowo kodem znanym wyłącznie klientowi oraz dwa fizyczne klucze dostępu. Obsługa Skarbca77 nie ma możliwości dostępu do skrytki bez wiedzy i obecności klienta. Z tego powodu właściciel nie posiada informacji, co klienci deponują w skrytkach - mówi Łukasz Kinderman, Manager ds. franczyzy. Dodatkowo, zapewniamy franczyzobiorcom pełne wsparcie naszej kancelarii jeśli chodzi o kwestie prawne. Przekazujemy komplet umów, jakie później podpisuje się z klientami, którzy wynajmują skrytki. Skarbiec77 jest idealnym rozwiązaniem także dla klientów prowadzących lombard bądź kantor. Wiemy ze swojego doświadczenia, że są to uzupełniające się biznesy - dodaje Łukasz Kinderman.

Skarbiec77.pl swoją franczyzę planuje rozwijać we wszystkich największych miastach w Polsce.  Spółka posiada wyłączność w Polsce na budowę tego typu Skarbców, a franczyzobiorca zyskuje wyłączność terytorialną.

Właścicielem marki Skarbiec77 jest spółka Kantor77.pl, która posiada także dwa inne koncepty franczyzowe: Lombard77 i Kantor77.

Źródło: Skarbiec77.pl

Udostępnij artykuł: