Piotr Waś awansował na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Ingenico na Europę Wschodnią

Kadry

Piotr Waś, Country Manager Ingenico na Polskę, Węgry, Ukrainę i kraje bałtyckie, awansował w strukturach Grupy Ingenico (Euronext: FR0000125346 - ING), światowego lidera w bezproblemowych płatnościach. Od kwietnia 2017 roku objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Europę Wschodnią.

Piotr Waś jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 90. pracował w firmach, zajmujących się dostarczaniem rozwiązań z obszarów IT oraz systemów wspierających zarządzanie, takich jak: Qumak, Hogart czy Exact Software. Doświadczenie managerskie zdobywał m.in. w firmie First Data na stanowisku Dyrektora Sprzedaży oraz w Euronet Worldwide na stanowisku Managera ds. Sprzedaży w Europie Środkowej. Z Ingenico Group związany jest od 2012 roku, początkowo jako Country Manager na Polskę i kraje bałtyckie, a w kolejnych latach odpowiedzialny również za działania biznesowe na Węgrzech i Ukrainie. Na nowym stanowisku bezpośrednim zwierzchnikiem Piotra Wasia będzie Luciano Cavazzana, zajmujący w Ingenico Group stanowisko Senior Vice President EMEA, Banks & Acquirers Business Unit.

 „Jestem przekonany że Piotr będzie w najlepszy sposób koordynować pracę zespołu odpowiedzialnego za Europę Wschodnią i wykorzysta możliwości biznesowe, które powstaną dzięki wdrożeniu odpowiedniej strategii działania na szybko zmieniającym się rynku, jakim jest rynek płatności skomentował Luciano Cavazzana Jestem pewien, że dzięki wprowadzeniu nowej struktury organizacyjnej sprostamy wyzwaniom związanym z rozwojem nowych technologii oraz rosnącymi wymaganiami rynku”.

Grupa Ingenico

 

Udostępnij artykuł: