PKO Bank Polski wprowadza bezpłatny pakiet dla firm debiutujących na rynku

Bankowość

Pakiet Biznes Debiut 18 to specjalna oferta Banku przygotowana z myślą o przedsiębiorcach rozpoczynających działalność gospodarczą. W jej ramach, oprócz braku opłaty za pierwsze 18 miesięcy, klientom oferowane są preferencyjne warunki najważniejszych usług i produktów zawartych w pakiecie.

Z bezpłatnego pakietu Biznes Debiut 18 mogą korzystać firmy rozpoczynające działalność lub przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę nie dłużej niż 12 miesięcy. Przez pierwsze 9 miesięcy Bank nie pobiera opłaty za jego użytkowanie. Po tym okresie, jeśli średniomiesięczne saldo na rachunku wyniesie minimum 500 zł, przez kolejne 9 miesięcy klient nie ponosi kosztów. Tym samym może korzystać bezpłatnie z pakietu przez 18 miesięcy.

W ramach nowej oferty przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na otwarcie biznesowego pakietu, mogą liczyć na:

  • bezpłatne prowadzenie konta
  • bezpłatny dostęp do rachunku przez Internet, serwis telefoniczny i terminale samoobsługowe
  • brak opłat za 5 pierwszych internetowych przelewów zewnętrznych
  • bezpłatne wydanie i użytkowanie karty debetowej.

– Nasz Bank oferuje zróżnicowane pakiety biznesowe dla firm, dopasowane do rodzaju i skali prowadzonej działalności gospodarczej. Przygotowując ofertę nowego produktu uwzględniliśmy najważniejsze potrzeby młodej firmy. Dzięki jego atrakcyjnym parametrom przedsiębiorca ma szansę znacznie zmniejszyć koszty obsługi – mówi Agnieszka Wardak, dyrektor Departamentu Klientów Małych I Średnich Przedsiębiorstw.

Klienci PKO Banku Polskiego po 18 miesiącach korzystania z pakietu Biznes Debiut 18 mają możliwość kontynuacji współpracy w ramach czterech innych pakietów biznesowych.

Udostępnij artykuł: