PKO BP: klienci mogą już kupować karty podarunkowe przez serwis iPKO

Z rynku

Aplikacja mobilna iPKO na telefonie komórkowym
Fot. Materiały prasowe PKO BP

Przez serwis internetowy iPKO klienci mogą już szybko, bez wychodzenia z domu zakupić karty podarunkowe i wymienić je na subskrypcje lub usługi dostępne na wybranych platformach. Taka forma doładowania pozwala niemal natychmiast korzystać z dostępnych gier, programów, muzyki czy filmów.

Karty podarunkowe można wymienić na subskrypcje lub usługi dostępne na wybranych platformach #PKOBankPolski #iPKO @PKOBP

Aby kupić kartę podarunkową w serwisie iPKO wystarczy zalogować się do konta i wejść w zakładkę „Doładowania” i wybrać „Karty podarunkowe”. Następnie określić kwotę doładowania i zatwierdzić ją kodem jednorazowym. Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana karta z kodem doładowującym.

– Rozwój usług cyfrowych w bankowości elektronicznej to odpowiedź banku na potrzeby klientów. Opcja doładowania kart podarunkowych uzupełnia ofertę banku w zakresie usług dodatkowych, które dostępne są przez iPKO m.in. doładowań telefonów czy liczników energetycznych – mówi Marcin Idychowski, kierownik zespołu w Departamencie Usług Cyfrowych PKO Banku Polskiego.

Usługę sprzedaży kart podarunkowych z kodami doładowującymi w iPKO świadczy PKO Finat Sp. z o. o.

– Chcieliśmy dostarczyć klientom iPKO rozwiązanie, które odpowie na potrzebę szybkiego i wygodnego dostępu do wybranych usług w sieci. Dzięki kartom podarunkowym online  możemy z nich korzystać w dowolnym wybranym przez nas momencie a cała transakcja  realizowana jest w bezpiecznym środowisku konta iPKO – powiedziała Agnieszka Surmacka – Prezes PKO Finat.

W iPKO dostępne są następujące karty podarunkowe: Netflix, Xbox, Xbox GamePass, Xbox Live Gold, Nintendo eShop, Spotify Premium, PlayStation Network, PlayStation Plus, Google Play, Office 2016 i Office 365.

Udostępnij artykuł: