Płać kartą

Finanse i gospodarka

SIX Payment Services rozszerza współpracę z Selgros Cash&Carry, ogólnopolską siecią hal handlu hurtowego.

W kwietniu 2012 r. SIX Payment Services rozpoczął fazę testową w hali Selgros Cash&Carry w Poznaniu. Tym samym Selgros został pierwszym w Polsce operatorem sieci Cash&Carry, akceptującym wszystkie karty organizacji Visa i MasterCard.

Po sukcesie projektu pilotażowego, który potwierdził szerokie zainteresowanie klientów płatnościami bezgotówkowymi, firmy rozszerzyły współpracę na wszystkie hale Selgros w Polsce. W efekcie od początku grudnia 2013 kartami VISA i MasterCard zapłacimy w 15 halach Selgros Cash&Carry w 13 miastach.

„Terminale SIX Payment Services zainstalowane w halach Selgros, to duży krok naprzód w kwestii akceptacji kart w segmencie Cash&Carry. Wierzymy, że współpraca z SIX Payment Services przełoży się na jeszcze większą satysfakcję klientów Selgros Cash&Carry” – powiedział Sebastian Ramatowski, SIX Payment Services.

„Płatności kartami Maestro, Visa i Mastercard uła-twiają życie. Przyspieszają transakcje przy kasie i zapewniają większy komfort zakupów. Nie trzeba już skrupulatnie liczyć czy zasoby gotówkowe w portfelu pozwolą na kupno potrzebnych artykułów. Cenimy czas i wygodę naszych klientów dlatego wprowadziliśmy to udogodnienie we wszystkich naszych halach w Polsce” – powiedział Cezary Furmanowicz, dyrektor działu Marketingu Selgros Cash&Carry.

Źródło: SIX Payment Services

Udostępnij artykuł: