Płać w Internecie kartami Raiffeisen Polbank i odzyskaj pieniądze za przesyłkę

Polecamy

W październiku Raiffeisen Polbank zaproponował klientom "Wymarzoną" ofertę nowych kart kredytowych. Teraz, wraz z początkiem gorącego okresu świątecznych zakupów bank przygotował dla nich dodatkowe korzyści. Wystarczy, że za zakupy internetowe na kwotę minimum 100 zł będą płacić kartami Raiffeisen Polbanku - debetowymi lub kredytowymi - a bank zwróci im koszt dostawy (nawet do 50 zł).

W październiku Raiffeisen Polbank zaproponował klientom "Wymarzoną" ofertę nowych kart kredytowych. Teraz, wraz z początkiem gorącego okresu świątecznych zakupów bank przygotował dla nich dodatkowe korzyści. Wystarczy, że za zakupy internetowe na kwotę minimum 100 zł będą płacić kartami Raiffeisen Polbanku - debetowymi lub kredytowymi - a bank zwróci im koszt dostawy (nawet do 50 zł).

Zakup musi być zrealizowany na kwotę wyższą niż 100 zł. Promocja obowiązuje do 12 lutego 2016 roku lub do wyczerpania puli nagród. Dodatkowo, realizując płatność za zakupy portfelem elektronicznym MasterPass klient może otrzymać bon o wartości do 300 zł na kolejne zakupy w sklepie mediaexpert.pl oraz oszczędzić nawet 80 zł w bdsklep.pl. Warto zauważyć, że portfel elektroniczny MasterPass przygotowany przez Raiffeisen Polbank posiada unikalną opcję rozkładania transakcji na raty w czasie dokonywania płatności.

Przypomnijmy, że talia nowych kart kredytowych Raiffeisen Polbanku została stworzona wspólnie z klientami i uproszczona dla ich wygody. W kartach dominują te funkcjonalności, które dotychczas cieszyły się największym zainteresowaniem. Bank rozwinął program partnerski Class&Club oraz przypomniał klientom o MasterCard Rewards, zapewnił wszystkim możliwość rozkładania wydatków kartami na wygodne raty, dostęp do portfela elektronicznego MasterPass, atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, a nawet możliwość wypłacania gotówki z karty kredytowej bez prowizji. Teraz dołączyła do tego bogatego pakietu możliwość dostawy zakupów dokonanych w Internecie ze zwrotem opłaty za przesyłkę. Nie ma przy tym znaczenia, czy zakup został dokonany kartami debetowymi, np. do Wymarzonego Konta Osobistego, czy kredytowymi - w promocji bierze udział każda karta wydana przez Raiffeisen Polbank, zakupy można też realizować korzystając z portfela MasterPass.

Bogaty pakiet korzyści towarzyszący naszym kartom postanowiliśmy dla wygody klientów dodatkowo poszerzyć. Okres przedświąteczny jest zwykle czasem realizacji większych zakupów, często w Internecie. Ten kanał sprzedaży rośnie w tempie około 15-20% rok do roku. My też obserwujemy wzrost transakcyjności kartami w Internecie. W 2015 roku takich transakcji odnotowaliśmy o 14% więcej, niż w roku ubiegłym. Spodziewamy się, że możliwość otrzymania zwrotu opłaty za przesyłkę dodatkowo zachęci  naszych klientów do korzystania ze sklepów internetowych i płatności naszymi kartami w Internecie - mówi Marcin Chruściel, Dyrektor ds. Biznesu Kartowego i Płatności Mobilnych w Raiffeisen Polbanku.

Program Visa Oferty dla użytkowników kart Visa

Od 17 listopada posiadacze kart kredytowych oraz debetowych ze znaczkiem Visa mogą skorzystać z programu Visa Oferty. Daje on możliwość otrzymania zwrotu części wydatków poniesionych przez klientów podczas zakupów u wybranych partnerów. Dodatkowo klient będzie również otrzymywał dopasowane do niego oferty, przygotowane na podstawie jego zwyczajów zakupowych. Zwrot pieniędzy za zakupy kartą klient otrzymuje bezpośrednio na rachunek jego karty Visa. Do uczestnictwa w programie nie trzeba żadnych kodów, kuponów czy kart lojalnościowych. Wystarczy zarejestrować się na stronie visaoferty.pl. Rejestracja jest szybka i prosta. Na start partnerami programu są m.in. Multikino, Intersport, Reebok, LOT, Adidas, Telepizza, Kruk i wielu innych. Z każdym miesiącem do programu dołączać będą kolejni partnerzy.

Źródło: Raiffeisen Polbank

Udostępnij artykuł: