Platforma wymiany walut BRE Banku najlepsza w Polsce

Polecamy

Już po raz drugi z rzędu prestiżowy magazyn Global Finance uznał iBRE FX za najlepszą  w naszym kraju platformę transakcyjną do wymiany walut. W ramach corocznego konkursu "World’s Best Corporate/Institutional Internet Banks in Central & Eastern Europe" BRE Bank został wyróżniony w kategorii "Best in Online Treasury Services".

To bardzo ważne wyróżnienie, przyznane przez najwyższej klasy fachowców. – mówi Adam Pers, dyrektor departamentu sprzedaży rynków finansowych BRE Banku. – Projektując naszą platformę, jej wygląd oraz funkcjonalności, staramy się myśleć o wygodzie naszych klientów. To nastawienie sprawia, że serwis się rozwija, dostosowuje do zmieniających się potrzeb konsumentów. Dzięki temu pozostajemy na szczycie i drugi raz z rzędu wygraliśmy konkurs organizowany przez Global Finance. – dodaje.

Kryteria, które były brane przy ocenianiu banków w konkursie Global Finance to: strategia pozyskiwania i obsługi konsumentów, efektywność w pozyskiwaniu nowych klientów, wymierne korzyści płynące z aktywności w Internecie, szerokość oferty produktowej oraz funkcjonalność platformy. Zwycięzcy zostali wybrani spośród zgłoszeń ocenianych przez specjalistów firmy Infosys – światowego lidera w dziedzinie konsultingu, technologii informacyjnych i outsourcingu. Finalna decyzja należała do redaktorów magazynu Global Finance.

Platforma wymiany walut iBRE FX została w całości zintegrowana z systemem internetowej bankowości korporacyjnej iBRE. Jej użytkownicy mogą zawierać transakcje bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. System wyposażono w wiele przydatnych funkcjonalności, takich jak wymiana walut on-line, powiadomienia (poprzez SMS lub mail) dotyczące osiągnięcia oczekiwanego kursu walutowego, wiadomości ekonomiczne w formie SMS, kwotowania dla ponad 100 par walutowych oraz pomoc indywidualnego eksperta.

Global Finance to specjalistyczny, międzynarodowy magazyn finansowy, zajmujący się publikacją analiz i informacji na temat przedsiębiorstw i instytucji finansowych z całego świata.  Od czternastu lat przyznaje nagrody dla najlepszych banków działających na rynkach wschodzących, w tym również w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są na podstawie zebranych opinii i ocen analityków, wysokiej klasy menadżerów oraz doradców bankowych.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl, i www.multibank.pl.

Krzysztof Olszewski
Rzecznik prasowy Grupy BRE Banku
BRE Bank

Udostępnij artykuł: