Płatność Visą nagradzana dostawą kurierem

Finanse i gospodarka

Dokonując płatności kartą Visa w wybranych 8 sklepach internetowych, klienci otrzymają darmową dostawę kurierem Poczty Polskiej

Dokonując płatności kartą Visa w wybranych 8 sklepach internetowych, klienci otrzymają darmową dostawę kurierem Poczty Polskiej

Od dziś użytkownicy kart Visa, którzy zdecydują się zapłacić nimi w sklepach internetowych 4home.pl, Bdsklep.pl, Czasnabuty.pl, Endo.pl, Krakvet.pl, Sport-shop.pl, Szkla.pl lub Ravelo.pl, otrzymają darmową dostawę zamówionych produktów za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej. Promocję wspiera kampania reklamowa w internecie, a do płacenia za zakupy kartą Visa zachęcają też sami partnerzy promocji.

Promocja potrwa do 15 kwietnia br. i do skorzystania z niej nie jest wymagana żadna minimalna kwota transakcji. Każdy opłacony kartą Visa zakup dokonany w jednym ze sklepów internetowych będących partnerami promocji zostanie doręczony za darmo kurierem Poczty Polskiej.

"Cieszymy się z nawiązania współpracy z Pocztą Polską i sklepami internetowymi. Staraliśmy się dobrać partnerów w taki sposób, aby trafić do szerokiej grupy użytkowników kart Visa. Darmowa dostawa to zawsze atrakcyjny bonus, a płatność kartą Visa za zakupy dokonywane online jest wygodna i bezpieczna. Mamy nadzieję, że dzięki takim promocjom coraz więcej konsumentów będzie wybierać ten sposób płatności" - komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Promocję wspiera kampania reklamowa w internecie, m.in. w serwisach Onet.pl i Wp.pl. Partnerzy promocji zachęcają do wzięcia udziału w niej poprzez swoje kanały online. Możliwość wykorzystania materiałów reklamowych otrzymały także banki-wydawcy kart Visa.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Saatchi & Saatchi Poland, z kolei zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.visa.pl/zlota-strefa/promocje/promocja-z-poczta-polska/.

Maciej Gajewski

Udostępnij artykuł: