Płatności online: Planet Plus nawiązuje współpracę z Przelewy24

Z rynku

Logo Planet Plus
Logo Planet Plus Źródło: Materiały prasowe

Serwis zakupowy Planet Plus pozyskał zewnętrznego partnera branżowego Przelewy24. Pozyskanie przez spółkę Karta Plus, właściciela i operatora Planet Plus, silnego branżowego partnera, przyczyni się do rozbudowy funkcjonalności i zakresu usług świadczonych przez spółkę.

Serwis zakupowy #PlanetPlus pozyskał zewnętrznego partnera branżowego #Przelewy24

Współpraca obu serwisów umożliwi Planet Plus dalszy rozwój produktu, poszerzenie potencjału biznesowego oraz pozyskanie know-how partnera z rynku płatności online.

– Cieszymy się, że udało nam się pozyskać partnera branżowego. Łączymy siły z dużym graczem, dzięki któremu wejdziemy w kolejny etap rozwoju naszej usługi. Stworzyliśmy portal, który skupia smart shopperów – użytkowników aktywnie poszukujących okazji zakupowych. Teraz dzięki wiedzy i know how z rynku nowoczesnych usług finansowych, możemy się rozwijać dalej. Wykorzystując nasze doświadczenie w obszarze ścieżek zakupowych współczesnych e-konsumentów, a pozyskując nową w obszarze płatności e-commerce, będziemy mogli zaproponować naszym użytkownikom nowe funkcjonalności i rozwiązania, które jeszcze bardziej podniosą wartość naszej oferty – komentuje Jan Sikora Założyciel i CEO serwisu Planet Plus.

Planet Plus pośredniczy w relacjach pomiędzy sklepami internetowymi a klientem

Planet Plus pośredniczy w relacjach pomiędzy sklepami internetowymi a klientem, zapewniając technologię, dzięki której partnerzy serwisu mogą optymalizować swoje działania związane ze sprzedażą online. Efektywnościowy model rozliczenia sprawia, że obie strony czerpią korzyści z osiąganych sukcesów. Dla partnerów najważniejsze korzyści płynące ze współpracy, to możliwość dotarcia do określonej, aktywnej zakupowo grupy użytkowników poprzez serwis Planet Plus oraz opłacalny model rozliczenia, dzięki któremu płaci tylko za konkretne efekty. Użytkownicy korzystają ze zwrotów części pieniędzy wydanych na zakupy online oraz z dodatkowych zniżek i rabatów na towary oraz usługi prezentowane w serwisie.

– Nasza współpraca przyczyni się do poszerzenia portfolio naszych usług o nowe funkcjonalności dostosowane do potrzeb nowoczesnego rynku e-commerce – mówi Piotr Kurczewski, CEO i główny udziałowiec serwisu Przelewy24.

Czytaj także: Apple Pay w Przelewy24 >>>

Platforma zakupowa Planet Plus została uruchomiona w 2015 roku przez spółkę Karta Plus. Obecnie posiada bazę ponad 600 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i współpracuje z ponad 1000 sklepów oraz platform e-commerce w Polsce i na świecie. Platforma jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników. Planet Plus działa w oparciu o funkcjonalność Cashback, gwarantującą użytkownikom zwrot części pieniędzy za zakupy online. Platforma Planet Plus jest obecna na rynku czeskim oraz indyjskim, w najbliższych latach planowana jest dalsza ekspansja serwisu na kolejne rynki zagraniczne.

Źródło: Planet Plus
Udostępnij artykuł: