Początek roku szkolnego: wyprawka szkolna z rabatami od Santander Bank Polska

Z rynku

Kompletowanie wyprawki szkolnej jest z reguły sporym wyzwaniem dla wielu budżetów domowych. By odciążyć portfele rodziców, Santander Bank Polska we współpracy z Loyalty Tool udostępnił internetową platformę rabatową, na której znajdują się również okazje na produkty niezbędne uczniom.

Logo Santander Bank Polska
Źródło: Santander Bank Polska

Kompletowanie wyprawki szkolnej jest z reguły sporym wyzwaniem dla wielu budżetów domowych. By odciążyć portfele rodziców, Santander Bank Polska we współpracy z Loyalty Tool udostępnił internetową platformę rabatową, na której znajdują się również okazje na produkty niezbędne uczniom.

.@SantanderBankPL we współpracy z Loyalty Tool udostępnił internetową platformę rabatową, na której znajdują się również okazje na produkty niezbędne uczniom #SantanderBank #WyprawkaSzkolna

Według tegorocznego badania Empiku najwięcej Polaków (34%) przeznaczy na szkolną wyprawkę dla jednego dziecka od 301 do 500 zł. Tylko dla 22 proc. granicą budżetu na wyprawkę jest 300 zł na dziecko, jakie wypłaca państwo. 8 proc. chce wydać nawet ponad 1 tys. zł na dziecko. Aż 54 proc. respondentów przyznaje z kolei, że zamierza połączyć zakupy w sklepach stacjonarnych i w sieci.

– Niezależnie od tego, ile Polacy planują przeznaczyć na wyprawkę szkolną, lubią też korzystać z ofert rabatowych. Dodatkowo, dane pokazują, że coraz częściej decydujemy się na zakupy w internecie. Dlatego wraz z partnerami przygotowaliśmy na platformie oferty, w których w wygodny sposób można znaleźć niezbędne produkty do komfortowego rozpoczęcia roku szkolnego przez naszych podopiecznych – komentuje Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego Santander Bank Polska.

Powrót do szkoły – szybciej i taniej

Powrót do szkoły lub na uczelnię to nie tylko podręczniki, ale też zeszyty, przybory do pisania i zakreślania, piórniki, plecaki lub torby. Często wiąże się on również z wymianą garderoby na jesienną, bądź zakupem odpowiednich butów czy strojów na wf.

Czytaj także: Początek roku szkolnego 2020 wkrótce: ile Polacy wydadzą w tym roku na wyprawkę?

Na stronie  bankujzrabatami.pl klienci Santander Bank Polska znajdą wszystkie potrzebne produkty, by ich pociechy były odpowiednio przygotowane do rozpoczęcia nauki w szkole. Korzystne rabaty, do 60%, dotyczą m.in plecaków, szkolnych podręczników i przyborów, ale także sprzętu sportowego, w tym butów, toreb i worków na obuwie.

Na platformie rabatowej zamieszczane są również oferty sklepów i usługodawców z różnych branż, które obowiązują czasowo. Wciąż pojawiają się też nowe propozycje, dlatego warto na nią wchodzić systematycznie, by nie przegapić korzystnych okazji, np. tych dotyczących ubrań, kosmetyków, podróżowania czy wypożyczenia auta. Dodatkowo Loyalty Tool przygotował specjalną ofertę rabatów dla klientów Santander Bank Polska.

Udostępnij artykuł: