Polski menedżer 2013 – wyniki badań ICAN Institute; zaproszenie na śniadanie prasowe

Polecamy

Polski menadżer 2013 - kim jest? Jak ocenia własne kompetencje i czy pracodawca dba o poszerzenie jego umiejętności? Czy jest zadowolony z zajmowanego stanowiska, a może planuje jego zmianę?

Polski menadżer 2013 - kim jest? Jak ocenia własne kompetencje i czy pracodawca dba o poszerzenie jego umiejętności? Czy jest zadowolony z zajmowanego stanowiska, a może planuje jego zmianę?

ICAN Institute objął badaniem ponad 300 przedstawicieli średniej i wyższej kadry zarządzającej by dokonać analizy perspektyw pracy polskich menadżerów. Jego wyniki zostaną przedstawione na śniadaniu biznesowym, które odbędzie się w czwartek, 21 lutego w Klubie Polskiej Rady Biznesu (Al. Ujazdowskie 13) w godz. 8:30 - 10:30.

Badanie "Rozwój menadżerski: gotowość do ciągłych zmian" obejmuje takie wskaźniki jak zadowolenie z aktualnego miejsca pracy, plany i przewidywania co do zmian w strefie zawodowej, ocenę własnych kompetencji, a w szczególności - nakłady finansowe i czas, jaki pracodawcy zapewniają menadżerom na rozwój i poszerzanie własnych umiejętności. Organizacje wciąż zastanawiają się w jaki sposób umiejętnie zarządzać karierami menadżerów, często nie zdając sobie sprawy, które narzędzia kształtowania ich rozwoju wpływają na realizację celów firmy. Inwestycja w pracownika często bywa postrzegana jako ryzykowna, bo ten może zmienić pracodawcę. O tym czy takie podejście jest słuszne będą rozmawiać organizatorzy śniadania biznesowego w trakcie prezentacji wyników badań i panelu dyskusyjnego, który odbędzie się zaraz po niej.

Śniadania biznesowe Klubu HBR to cykl zamkniętych, ekskluzywnych spotkań analityków ICAN Institute z przedstawicielami mediów i największych przedsiębiorstw działających na polskim rynku. Dyskusję poprowadzi dr Łukasz Świerżewski, zastępca redaktora naczelnego Harvard Business Review Polska. Partnerem badania jest Bank Pocztowy S.A.

Informacje o najbliższym śniadaniu biznesowym i wideo relację z poprzednich spotkań znajdą Państwo na stronie  www.hbrp.pl/konferencje/sniadania.php?v=one&id=1450

Źródło: ICAN Institute

Udostępnij artykuł: