Polski oddział Vanquis Bank z nowym dyrektorem zarządzającym

Kadry / Tylko u nas

Do zespołu kierownictwa Vanquis Bank dołączyła Joanna Izdebska, która objęła stanowisko dyrektora zarządzającego polskim oddziałem Banku. Jako dyrektor odpowiada za zarządzanie  i rozwój firmy na polskim rynku, rozbudowę portfolio produktów oraz sieci sprzedaży.

Rozwój wyspecjalizowanej instytucji finansowej jaką jest Vanquis Bank na polskim rynku to ogromne wyzwanie. Mam nadzieję, że wspólnie z moim zespołem uda nam się rozwinąć biznes, który skutecznie będzie odpowiadał na potrzeby naszych Klientów. Chcemy przenieść  i zaadoptować do naszych warunków najlepsze brytyjskie praktyki kredytowe – powiedziała dyrektor Vanquis Bank w Polsce.

Joanna Izdebska jest absolwentką Politechniki w Osnabruck w  Niemczech. Studiowała również  w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze strategicznego marketingu finansowego. Była związana z Grupą Deutsche Bank, gdzie zajmowała stanowisko dyrektora departamentu sprzedaży bezpośredniej oraz departamentu wsparcia sprzedaży. Była odpowiedzialna za tworzenie oferty produktów i usług w segmencie klientów indywidualnych, analizę wyników oraz wsparcie wszystkich kanałów sprzedaży.

Następnie zajmowała stanowisko dyrektora departamentu marketingu w Deutsche Bank PBC S.A. Tworzyła strategie pozycjonowania firmy i kształtowania jej wizerunku oraz nadzorowała działania komunikacyjne Banku. Kierowała także działaniami w obszarze zarządzania portfelem klientów (CRM). Następnie była związana z firmą UPC, gdzie jako dyrektor komunikacji marketingowej odpowiadała za tworzenie i realizację strategii rozwoju marki.

Ostatnie piastowane przez Joannę Izdebską stanowisko to szef marketingu w firmie 4finance, reprezentowanej na polskim rynku przez marki Vivus.pl i Zaplo.pl, jednego z większych graczy na rynku pożyczek gotówkowych. Była tam odpowiedzialna za zarządzanie marką, rozwój oferty produktowej oraz sprzedaż.

źródło: www.prnews.pl

 

Udostępnij artykuł: