Polski start-up FinHub uruchamia porównywarkę ekspertów i ofert kredytowych

Z rynku

Polski startup FinHub stworzył narzędzie umożliwiające porównanie specjalistów kredytowych oraz kredytów dostępnych na rynku.

FinHub.pl
Źródło: FinHub.pl

Polski startup FinHub stworzył narzędzie umożliwiające porównanie specjalistów kredytowych oraz kredytów dostępnych na rynku.

Na podstawie opisów i opinii innych użytkowników na platformie FinHub.pl można wyszukać eksperta, który dopasuje ofertę do możliwości finansowych klienta oraz objaśni wszystkie warunki umowy. 

"Obsługa klienta przez banki digitalizuje się w coraz większym stopniu. Stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli klientom dotrzeć do właściwych ekspertów kredytowych, nie wychodząc z domu czy biura" - powiedział co-founder i członek zarządu Kamil Piwoński, cytowany w komunikacie. 

Platforma zrzesza firmy i niezależnych ekspertów

Platforma zrzesza firmy i niezależnych ekspertów pośrednictwa kredytowego oraz specjalistów z branży ubezpieczeń, gwarantując im możliwość zarekomendowania swoich usług szerokiej grupie zainteresowanych kredytami odbiorców, poszerzania kompetencji, rozwoju zawodowego w nowym środowisku i dotarcie do grona potencjalnych klientów. Współpraca z FinHub pozwala również uzyskać dostęp do bogatej bazy ofert kredytowych oraz rzetelnie przygotowanych zapytań klientów, wskazano w materiale. 

Twórcy startupu

Twórcami startupu są Tomasz Wostal oraz Kamil Piwoński. W branży finansowej pracują od 15 lat. Współpracują z wieloma klientami prywatnymi, biznesowymi czy z deweloperami, zarówno jeśli chodzi o finansowanie inwestycji, jak i pomoc w uzyskaniu kredytu. 

"Za cel postawiliśmy sobie intensywnie rosnąć z roku na rok. Od początku chcieliśmy zrewolucjonizować rynek kredytów hipotecznych za pomocą narzędzia, które opiera się na założeniach strategii 4xWIN, według której wszystkie strony biorące udział w przedsięwzięciu i działaniach na platformie wygrywają" - dodał Wostal.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: