Ponad 620 tys. zł na pomoc dzieciom od BZ WBK-Aviva

Finanse i gospodarka / Wiadomości

  W okresie od kwietnia do października, kupując wybrane ubezpieczenia w BZ WBK można było wesprzeć jedną z ponad 80 organizacji pożytku publicznego z całego kraju niosących pomoc dzieciom. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów prowadzonej akcji. Otrzymaliśmy wiele ciepłych słów od naszych klientów, którym spodobała się inicjatywa. To dzięki ich decyzjom i zakupie naszych ubezpieczeń udało się zgromadzić tak wielką sumę. 

Cieszymy się, że wspierane w ramach akcji organizacje otrzymają od nas realną pomoc” – komentuje Magdalena Kompf, koordynator akcji w BZ WBK-Aviva.

Przekazanie zebranych funduszy organizacjom pożytku publicznego odbędzie się jeszcze w grudniu. Środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z rodzin ubogich, wspieranie ich edukacji, a także pomoc dzieciom chorym.

Akcja realizowana była pod hasłem „Ubezpieczenia mają uśmiech dziecka”. Jest nam szczególnie miło, że właśnie w okresie przedświątecznym będziemy mogli ten uśmiech wywołać na twarzach wielu dzieci” – dodaje Paweł Zawisza, wiceprezes zarządu BZ WBK-Aviva. Projekt będzie kontynuowany także w roku 2013.

Źródło: PIU

 

Udostępnij artykuł: