Porsche Leasing – specjalna oferta leasingu dla marki Porsche

Polecamy

Legendarne Porsche 911, które od ponad 40 lat jest światową ikoną sportowej motoryzacji - jednocześnie tworzone w oparciu o najnowsze technologie - od teraz można sfinansować w leasingu 103%1, co jest niespotykaną na rynku ofertą leasingową dla sportowego samochodu tej klasy.

Nowa oferta Porsche Leasing daje możliwość wygodnego sfinansowania w leasingu wybranego modelu Porsche:

  • 911 – w leasingu 103%,
  • Panamera – w leasingu 105%,
  • Cayenne – w leasingu 107%.

Oferta została optymalnie dopasowana do potrzeb klientów ceniących prestiż, luksus i bezkompromisowość sportowych samochodów Porsche. W zależności od preferencji, klient zawiera umowę leasingową na okres 24, 36, 48 lub 60 miesięcy i, według swojego uznania, reguluje opłatę wstępną od 10 do 45% wartości auta.

Klienci, którzy chcieliby sfinansować w leasingu sportowe Porsche 911 mogą skorzystać z oferty leasingu 103% (przy okresie leasingu 36 m-cy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).

Czteromiejscowe Porsche Panamera o przestronnym wnętrzu i ponadczasowym designie jest dostępne w leasingu 105% (przy okresie leasingu 36 m-cy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu). Porsche Cayenne – wyjątkowy model SUV-a o dynamicznej stylistyce – można sfinansować w leasingu 107% (przy okresie leasingu 36 m-cy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu). Oferta obejmuje wszystkie wersje silnikowe i wyposażeniowe powyższych modeli Porsche.

Wraz z nową ofertą Porsche Leasing jest dostępny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych z promocyjną stawką w wysokości 2,7% wartości auta w pierwszym roku ubezpieczenia. Jest to konkurencyjna stawka połączona z pełną ochroną ubezpieczeniową. W ramach pakietu assistance klient ma zagwarantowany samochód zastępczy do 5 dni w przypadku awarii i 9 dni w przypadku szkód albo kradzieży. Autocasco gwarantuje pełną wypłatę odszkodowania. Oferta Porsche Ubezpieczenia zapewnia dodatkowo ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie utraty zniżek oraz ubezpieczenie szyb.

Podobnie jak wygląd samochodu marki Porsche i jego wyposażenie są dostosowane do gustu nabywcy, tak też do obsługi klienta salonu Porsche jest dedykowany indywidualny doradca, który dopełni wszystkich formalności związanych z zakupem samochodu i jego ubezpieczeniem. Klient może liczyć na profesjonalną obsługę doradcy w całym okresie trwania leasingu.

Porsche Leasing to oferta finansowa opracowana przez Porsche i Volkswagen Leasing Polska. Współpraca marek działających w ramach jednego koncernu pozwoliła na przygotowanie komfortowych rozwiązań finansowych, dzięki którym klienci nastawieni na spektakularne osiągi także w biznesie, mogą w wygodny sposób sfinansować zakup wybranego przez siebie modelu Porsche.

– W Polsce samochody marki Porsche są najczęściej finansowane w formie leasingu. Finalny kształt oferty jest efektem ścisłej współpracy z marką Porsche i odpowiedzią na oczekiwania klientów segmentu premium. Przygotowana oferta jest bardzo konkurencyjna, a w jej skład wchodzą atrakcyjne produkty leasingowe, dostępne dla najlepiej sprzedających się modeli Porsche – mówi Sebastian Woźniak, Brand Manager z Działu Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Oferty promocyjna Porsche Leasing obowiązuje do 31 grudnia br. i obejmuje modele z rocznika 2012. Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać na stronie www.porsche.pl oraz w salonach Porsche.

1 Dla okresu leasingu 36 m-cy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu.

Udostępnij artykuł: