Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją

Z rynku

W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu.
W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu. For. Alior Bank

Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro- i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu.

Portal @AliorBankSA Zafirmowani.pl to pakiet innowacyjnych rozwiązań dla mikro- i małych firm #AliorBank

Wręczenie nagród dla najlepszych instytucji finansowych odbyło się podczas VIII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która miała miejsce 17 kwietnia 2019 r. w Hotelu Westin w Warszawie. W konkursie nagrodzono banki, które wyróżniają się na rynku, prowadzą działania w zakresie innowacyjności oraz w minionym roku mogły poszczycić się szczególnymi osiągnięciami. W kapitule plebiscytu znaleźli się branżowi eksperci, dziennikarze i pracownicy naukowi. Wydarzenie towarzyszyło 17. edycji Banking Forum. Portal Zafirmowani.pl Alior Banku zdobył nagrodę w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku.

Pakiet innowacyjnych rozwiązań dla mikro- i małych firm

– Portal Alior Banku Zafirmowani.pl to pakiet innowacyjnych rozwiązań dla mikro- i małych firm. Miejsce, w którym przedsiębiorcy otrzymują dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie, rozwijanie i promowanie biznesu, porad ekspertów i edukacji w ramach Akademii Zafirmowani.pl. Systematycznie rozbudowywany o nowe funkcjonalności dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata przedsiębiorcy, jest jednym z najlepszych tego typu serwisów w Polsce – podkreśliła kapituła konkursowa w uzasadnieniu wręczenia statuetki.

 

Portal Zafirmowani.pl to bezpłatny serwis internetowy Alior Banku skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw – również tych, które nie są obecnie klientami banku. Zafirmowani.pl daje firmom dostęp do narzędzi ułatwiających rozwój biznesu. Są to m.in. aplikacja księgowa online, wyszukiwarka dotacji unijnych, kalkulator kredytowy. Za pośrednictwem portalu można też wnioskować o produkty bankowe.

Więcej najnowszych wiadomości o Alior Banku >>>

Nowe funkcje usprawniające księgowość

W 2018 roku do portalu dodano szereg funkcji usprawniających księgowość. Pojawiła się m.in. funkcja pozwalająca na automatyczne generowanie plików JPK. Dzięki integracji z bazą CEiDG i REGON, dane kontrahenta wymagane na fakturze zostają uzupełnione po wprowadzeniu wyłącznie jego numeru NIP. Użytkownicy portalu mogą skorzystać też z obszernej dawki wiedzy przekazywanej w formie artykułów eksperckich, webinariów czy konferencji organizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie Zafirmowani.pl mają ponad 12 tys. użytkowników.

Źródło: Alior Bank
Udostępnij artykuł: