Posumowanie mistrzowskiego sezonu 2015 z SANBankiem

Bankowość

W niedzielę 22 listopada br. w Hotelu Hutnik w Stalowej Woli odbyło się podsumowanie lekkoatletycznego sezonu 2015 Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria". Rok 2015 był pełen sukcesów dla zawodników i trenerów Klubu, o czym świadczą liczne medale, szczególnie zdobyte na Mistrzostwach Polski Juniorów oraz złoty medal na Mistrzostwach Europy Juniorów w Lekkiej Atletyce. Podczas uroczystości zaprezentowano działalność Klubu oraz wyróżniono pucharami, statuetkami, nagrodami rzeczowymi i dyplomami najlepszych zawodników.

Nadsański Bank Spółdzielczy, który jest sponsorem głównym KKS „Victoria” również był obecny podczas uroczystości. Prezes Stanisław Kłapeć wręczając zawodnikom nagrody pogratulował im sukcesów, a prezesowi Klubu Stanisławowi Aniołowi podziękował za zaangażowanie i wychowanie dzieci i młodzieży w duchu sportowym.

Katolicki Klub Sportowy „Victoria” to jeden z 20 najlepszych klubów lekkoatletycznych w Polsce. Dzięki wielu osiągnieciom swoich zawodników i wychowanków, miedzy innymi Joannie Jóźwik, która w 2014 roku  zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw Europy w Zurych i Bartkowi Stój, który zdobył zloto podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów w Szwecji, Klub jest rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

151124.sanbank.01.600x423

Źródło: Nadsański Bank Spółdzielczy

Udostępnij artykuł: