Pożyczka gotówkowa z gwarancją szybkości – nowość w eurobanku

Bankowość

Eurobank gwarantuje wypłatę "Wypożyczki" w jeden dzień albo 500 złotych za spóźnienie w ramach rozpoczętej akcji "Wypożyczka z gwarancją szybkości", która potrwa do 31 maja 2016 roku. Pożyczka gotówkowa z niezmienną, z góry określoną "opłatą za wypożyczenie" dostępna jest w kwocie od 5 000 do 15 000 złotych na okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy.

1 lutego 2016 roku ruszyła akcja promująca pożyczkę gotówkową „Wypożyczka”, w ramach której eurobank gwarantuje wypłatę środków jeszcze tego samego dnia, w którym klient złoży wniosek kredytowy (wraz z kompletem dokumentów potwierdzających źródło i wysokość dochodów) oraz podpisze umowę kredytową. W przypadku niezrealizowania wypłaty w tym samym dniu, klient otrzyma od banku rekompensatę pieniężną za spóźnienie w wysokości 500 zł netto (rekompensata zostanie wypłacona w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy). Akcja „Wypożyczka z gwarancją szybkości” potrwa do 31 maja 2016 roku.

Dzięki prostym zasadom „Wypożyczki” klient z góry wie ile zapłaci, ponieważ już w momencie wyboru kwoty pożyczki i okresu kredytowania poznaje całkowitą i niezmienną „opłatę za wypożyczenie”. Oznacza to, że klient przy zawarciu umowy pożyczki nie zostanie obciążony przez bank żadnymi dodatkowymi kosztami.  Pożyczka gotówkowa „Wypożyczka” dostępna jest w kwocie od 5 000 do 15 000 złotych na okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy.

160204.eurobank.tab1

Istnieje możliwość otrzymania „Wypożyczki” również w oparciu o oświadczenie o dochodach oraz PIT-11 lub PIT-40 za 2015 rok. Wystarczy odwiedzić jedną z placówek eurobanku lub partnera sprzedaży. Klient może samodzielnie wybrać dzień spłaty raty, skorzystać z SMS-ów przypominających o tym terminie oraz połączyć swój dochód z dochodem bliskiej osoby w celu uzyskania wyższej kwoty pożyczki.

Magdalena Suchanek
Departament PR i Komunikacji
Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: