Pożyczka w Alior Banku na 5% dla każdego

Bankowość

Alior Bank jako pierwszy oferuje każdemu tak niskie oprocentowanie pożyczki - jedynie 5%. Z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji mogą skorzystać wszyscy klienci niezależnie, czy poszukują nowego zastrzyku gotówki, czy też chcą przenieść posiadane zobowiązanie z innego banku.

W ramach przygotowanej oferty zarówno obecni jak i nowi klienci Alior Banku mogą otrzymać pożyczkę w wysokości nawet 150 tys. zł, oprocentowaną tylko na 5%. Co ważne, uzyskanie kredytu jest wyjątkowo łatwe, także w przypadku osób, które nie korzystały do tej pory z usług Alior Banku. Nie trzeba przynosić zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach – wystarczy wyciąg z konta pokazujący wpływy za ostatnie 6 miesięcy. Z kolei pożyczkę na kwotę do 3 700 zł można otrzymać już na podstawie oświadczenie o dochodach. Co istotne, nie trzeba przy tym spełniać dodatkowych warunków takich jak otwarcie konta, czy zakup ubezpieczenia.

Pożyczka na 5% dla każdego w Alior Banku:

  • dowolna kwota od 500 do 150 tys. zł bez  zabezpieczeń,
  • bez dodatkowych warunków – nie musisz otwierać konta ani przystępować do ubezpieczenia,
  • zwrot wszystkich odsetek – przy spłacie pożyczki w 6 miesięcy,
  • wypłata środków nawet w 1 dzień.

Promocyjna oferta Alior Banku jest skierowana między innymi do osób, które posiadają już kredyt w innym banku. Wystarczy przyjść do placówki Banku z dokumentem potwierdzającym numer rachunku posiadanej pożyczki, a Bank spłaci zaciągnięte zobowiązanie i zaoferuje nowe z niższym oprocentowaniem wynoszącym jedynie 5%.

Propozycja Alior Banku pozwala także na korzystną konsolidację kilku kredytów. Pożyczkę, kredyt ratalny, samochodowy bądź zadłużenie na karcie kredytowej można wygonie zamienić na jedno zobowiązanie z niższą ratą, lub wziąć kredyt dopasowany do osobistych możliwości ze spłatą rozłożoną nawet na 10 lat. Pożyczka na 5% w Alior Banku pozwoli w wygodny sposób zmniejszyć miesięczne wydatki i uporządkować domowy budżet.

Źródło: Alior Bank

Udostępnij artykuł: