Premie za otwarcie konta już trafiły do klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej

Bankowość spółdzielcza

Nie ma lepszego momentu na założenie konta, czytamy w komunikacie Banku Spółdzielczego w Limanowej. Promocja już niebawem się kończy. Dlatego warto odwiedzić placówkę Banku, skorzystać z okazji i otworzyć rachunek. Można wtedy otrzymać 50 zł. Termin: do 15 listopada.

konto dla młodych
Źródło: BS w Limanowej

Nie ma lepszego momentu na założenie konta, czytamy w komunikacie Banku Spółdzielczego w Limanowej. Promocja już niebawem się kończy. Dlatego warto odwiedzić placówkę Banku, skorzystać z okazji i otworzyć rachunek. Można wtedy otrzymać 50 zł. Termin: do 15 listopada.

‒ To już trzecia odsłona promocji, pn. „Premia za otwarcie konta”, która skierowana jest do rozpoczynających przygodę z finansami. Bank Spółdzielczy w Limanowej przygotował ofertę darmowych kont, dzięki czemu nasi młodzi Klienci nie ponosząc kosztów utrzymania konta, wydania karty płatniczej, wykonywania przelewów czy wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w kraju – mają szansę zobaczyć, jak poruszać się w świecie finansów i stać się odpowiedzialnymi uczestnikami rynku.

 Dodatkowo do 15 listopada, po spełnieniu warunków Regulaminu promocji, mają możliwość zyskać 50 zł premii. Cieszymy się, że pierwsze osoby już otrzymały nagrodę w postaci przelewu na rachunek w wysokości 50 zł ‒ informuje Prezes Zarządu Banku Adam Dudek.

Adam Dudek, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej.
Adam Dudek, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej. Fot. Bank

Czytaj także: Informacja z posiedzenia sekcji banków spółdzielczych i banków zrzeszających – 25 października 2021 r.

Pamiętaj! Im wcześniej założysz konto, tym szybciej otrzymasz nagrodę

Bank przypomina, że uczestnikiem Promocji może być osoba w wieku od 13 do 26 lat, która spełni następujące warunki Regulaminu Promocji:

- w okresie od 15.09.2021 r. do 15.11.2021 r. zawrze z  Bankiem umowę o otwarcie rachunku o nazwie: juniorKonto lub kontoMłodych wraz z Kartą,

- aktywuje usługę bankowości elektronicznej eBankNet,

- pobierze na swój telefon aplikację mobilną BSLMobile,   

- wyrazi zgodę (i nie cofnie jej w okresie trwania Promocji) na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących Banku i podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz przy użyciu  telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, SMS),

Czytaj także: Zmiany w składzie Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej

- wybierze elektroniczny kanał komunikacji z Bankiem, tj. wskaże adres mailowy, na który będą dostarczane przez Bank m.in. informacje o zmianach regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania,

- wskaże adres e-mail w Banku lub wybierze bankowość elektroniczną jako kanał przesyłania wyciągów bankowych do Konta,

- do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do Promocji, spełni następujące warunki:

a) wykona co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w sklepie lub Internecie Kartą wydaną do Konta, telefonem lub zegarkiem z zastrzeżeniem, że będą brane pod uwagę transakcje rozliczone i nie anulowane w ciągu 7 dni od ich rozliczenia,

b) w systemie bankowości elektronicznej eBankNet wykona co najmniej jeden przelew, który nie zostanie anulowany.

Bank Spółdzielczy w Limanowej zapraszamy do swoich placówek, gdzie pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą załatwić wszelkie formalności.

Czytaj także: Znamy Liderów Polskiej Bankowości Spółdzielczej 2020

Udostępnij artykuł: