Premiera w Białymstoku

Polecamy

Zapraszamy Państwa na premierowe przedstawienie komediowe 5.02.2013 o godzinie 18:00 - Sala Filharmonii Podlaskiej - Białystok ul.Podleśna 2 pod tytułem Zwariowany Komisariat.

Zapraszamy Państwa na premierowe przedstawienie komediowe 5.02.2013 o godzinie 18:00 - Sala Filharmonii Podlaskiej - Białystok ul.Podleśna 2 pod tytułem Zwariowany Komisariat.

Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami w gwiazdorskiej obsadzie ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku. Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.

Komendant Obracaj jest najstarszym stażem policjantem w komisariacie, trochę megaloman uczulony na swoje nazwisko podkreśla je tikiem głowy. Często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst. Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas - Obracaj podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka wykonuje zadania specjalne poszukując w terenie iluzjonisty z "żółtym ptakiem" podejrzanego o ekshibicjonizm.

Komisariat odwiedza będący przejazdem w podróży zagranicznej były minister resortu z małżonką. Co wyniknie z tej wizyty zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.

ZAPRASZAMY NA TERAPIĘ ŚMIECHEM!

5.02.2012 godzina 17:00 - Filharmonia Podlaska
Bilety w cenie 90 zł‚ dostępne są… w:
Kasie Opery Podlaskiej - Białystok ul.Odeska 1
czynne od poniedziałku do soboty 9:30 - 19:00
Informacje oraz zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 508 218 388 lub e-mail jaroslawmichalewicz@wp.pl

130110.zwariowany.komisariat.01.561x800

Udostępnij artykuł: