Presonalia: Bankowcy certyfikowani

BANK 2011/07- 08

Warszawski Klub Bankowca już po raz 42 gościł pracowników polskich banków. 29 czerwca 2011 r. otrzymali oni dyplomy ukończenia szkoleń w zakresie Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej.

Karol Jerzy Mórawski

Tym razem laureatów było aż 332, a uroczystość finałową zaszczycił swą obecnością wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak. Obecność szefa resortu gospodarki na rozdaniu nagród dla pracowników sektora bankowego nie może dziwić; wszak w Polsce, w przeciwieństwie do wielu krajów „dawnej” Unii, sektor finansowy w trudnym okresie kryzysu stanowił jedną z napędowych sił całej gospodarki.

Nawiązując do tego, wicepremier życzył wyróżnionym pracownikom wielu sukcesów i odpowiedzialnego kształtowania swojej kariery zawodowej, samym zaś bankom – aktywnego zaangażowania w projekty korzystne dla całej gospodarki.

Żyjemy w ciekawych czasach – tym starym chińskim przysłowiem prezes Związku Banków Polskich, Krzysztof ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: