Prezentacja: Aplikacja do zarządzania i analizy finansów Klienta w systemie bankowości elektronicznej

BANK 2010/11

Opis produktu Meritum Planer to aplikacja z rodziny PFM (personal finance management). Przykładem tego typu aplikacji na rynku międzynarodowym oraz polskim są: m.int.com, Quicken, Microsoft Money, iFIN24, Kontomierz. Meritum Planer został zbudowany na bazie autorskiego pakietu rozwiązań firmy AMG.net dla instytucji finansowych: eXion.

Wyróżnikiem rozwiązania jest fakt, że jest to pierwsza aplikacja PFM na polskim rynku, która jest bezpośrednio zintegrowaną częścią serwisu transakcyjnego banku. Takie podejście oznacza przede wszystkim rozszerzenie zakresu usług świadczonych przez banki w systemach bankowości elektroniczej o narzędzia wspomagające decyzje finansowe klienta w obszarze PFM (wytyczenie nowej gałęzi rozwoju systemów transakcyjnych bankowości elektronicznej oraz pozyskanie szerszej grupy użytkowników tego typu narzędzi).

Nowa usługa stwarza dla klientów bardzo wymierne korzyści w kontekście wykorzystania samej bankowości elektronicznej do realizacji transakcji finansowych oraz jako aktywnego narzędzia/integratora do analizy finansów osobistych.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: