Prezentacja: Blue Coat ujawnia strategię bezpiecznego wspierania biznesu

BANK 2013/06

Nowe centra technologii wspierania biznesu pozwalają firmom bez piecznie korzystać z najlepszych na świecie technologii.

Nowe centra technologii wspierania biznesu pozwalają firmom bez piecznie korzystać z najlepszych na świecie technologii.

Firma Blue Coat Systems przedstawiła swój plan Business Assurance Technology. Pięć centrów technologii stwarza solidne podstawy wyboru i korzystania z najlepszych na świecie technologii, aplikacji, urządzeń i usług dla firm, ich pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Jednocześnie Blue Coat wprowadza nowe produkty, które pozwalają firmom na szybkie wdrażanie zaufanych aplikacji i natychmiastową reakcję na wyciek danych.

– Dzięki ofercie Business Assurance Technology, Blue Coat oferuje nowe podejście do zagadnienia bezpieczeństwa, pozwalające firmom w prosty i bezpieczny sposób wykorzystać moc technologii – powiedział Matthew Gyde, Global General Manager of Security w Dimension Data. – Nasi klienci spoglądają na IT jako na partnera, który pomoże wprowadzić strategiczne inicjatywy, a podejście Blue Coat jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie. Skupienie się na zaufanych aplikacjach oraz zintegrowanie inteligentnych zabezpieczeń i analityki danych do tworzenia zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami jest niezwykle ważne, ponieważ to są dwa największe wyzwania, przed którymi stają nasi klienci.

Blue Coat pozwala przedsiębiorstwom uwolnić ich potencjał wzrostu, produktywności i innowacyjności poprzez:

  • Security and Policy Enforcement Center zapewnia ciągłość pracy przedsiębiorstwa, chroniąc przed zagrożeniami oraz ochraniając dane przed utratą. Dzięki Security and Policy Enforcement Center firmy mogą zapewnić użytkownikom bezpieczne i produktywne korzystanie z internetu oraz sieci firmowych.
  • Mobility Empowerment Center zapewnia ochronę i wdrożenie polityk bezpieczeństwa dla użytkowników przebywających w dowolnym miejscu i korzystającym z dowolnego urządzenia. Dzięki Mobility Empowerment Center firmy mogą działać mobilnie. Przykładem są linie lotnicze, które mogą obniżyć koszty, zastępując drukowane instrukcje materiałami dostarczanymi pilotom na iPadach.
  • Trusted Application Center pozwala firmom na bezpieczne wdrożenie i użytkowanie dowolnych aplikacji. Dzięki Trusted Application Center możliwe jest utrzymywanie bliskich relacji z klientami przez innowacyjne wykorzystanie aplikacji. Na przykład firmy ubezpieczeniowe mogą akceptować nadesł...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: