Prezentacja: Dynamiczny rozwój

BANK 2011/03

Rozmowa z Jarosławem Chrzanowskim, prezesem zarządu IT Card S.A.

Panie Prezesie, rynek kartowy w Polsce z uwagą przygląda się dynamicznemu rozwojowi IT Card. Na jesieni 2010 r. udzielał Pan informacji prasowych na temat dokonań i planów spółki. Proszę powiedzieć, co udało się od tego czasu zrobić?

W październiku i listopadzie 2010 r. z sukcesem przeprowadziliśmy emisję nowych akcji IT Card, w wyniku, której akcjonariat spółki powiększył się z 17 do 52 podmiotów. Zainteresowanie przerosło nasze największe oczekiwania, gdyż redukcja zapisów na akcje wyniosła blisko 40 proc. Oznacza to, że banki, nasi akcjonariusze, widzą w nas ogromny potencjał. Był to dla nas bardzo intensywny czas, albowiem równolegle prowadziliśmy projekt certyfikacyjny w zakresie autoryzacji transakcji w bankomatach z organizacjami płatniczymi VISA i MasterCard, który zakończył się sukcesem z końcem grudnia 2010 r.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: