Prezentacja: IT Card przewyższamy standardy

BANK 2010/11

Do końca 2013 r. IT Card planuje obsługiwać 3000 bankomatów, 15 000 terminali płatniczych POS oraz ponad 1 000 000 kart. Od stycznia 2011r. spółka będzie posiadała w swojej ofercie terminale płatnicze POS wraz z usługą autoryzacji transakcji bezgotówkowych, a od II kwartału 2011 r. uruchomi obsługę kart VISA i MasterCard dla banków. Od kilku miesięcy trwa proces migracji bankomatów należących do banków z Grupy BPS, w których transakcje już teraz autoryzuje IT Card. Czy rośnie nam jeden z największych graczy na polskim rynku biznesu kartowego?

Głównym przedmiotem działalności spółki jest obsługa autoryzacyjna transakcji bankomatowych, autoryzacja transakcji bezgotówkowych w terminalach płatniczych POS oraz wydawnictwo kart płatniczych. Efektem skumulowania tych usług będzie obniżenie kosztów ich obsługi. W tej chwili IT Card obsługuje już około 650 bankomatów należących do blisko 140 banków spółdzielczych, a na podstawie podpisanych umów do obsługi trafiają już bankomaty należące do Banku BPS i kilkudziesięciu innych banków z tej grupy. IT Card nie zamyka się na obsługę sektora spółdzielczego, albowiem w strategii spółki brana jest pod uwagę obsługa również banków komercyjnych.

Począwszy od stycznia 2011 r. banki – klienci IT Card – uzyskają dostęp do linii biznesowej w postaci ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: