Prezentacja: Kompleksowe podejście do klienta – NCR Predictive ServiceTM przewidywalność zdarzeń w obsłudze serwisowej

NBS 2011/10

Wstępne informacje Predictive ServicesTM jest najnowszą usługą firmy NCR w zakresie dostarczania klientowi kompleksowych usług serwisowych dla bankomatów typu SelfServ. Jest to jeden z najnowocześniejszych systemów, który zainstalowany na urządzeniu daje możliwość zgłaszania problemów technicznych przed wystąpieniem awarii, dzięki czemu znacznie poprawia się dostępność urządzenia oraz optymalizuje się koszty napraw serwisowych.

Oprogramowanie typu Agent jest częścią platformy softwarowej NCR i jest już dostarczane z każdym nowym bankomatem SelfServTM, urządzeniami typu Self-Check-out (SCO) oraz terminalami bankowymi. Aktywowanie Agenta następuje wraz z dostarczaniem usług serwisowych i pozwala na automatyczny restart, pobranie LOG-ów oraz danych konfiguracyjnych do centrum serwisowego celem przeprowadzenia analizy występujących problemów, co wpływa na poprawę obsługi serwisowej.

Predictive ServiceTM jest usługą opcjonalną w ramach standardowych usług serwisowych NCR. Jednak przy zastosowaniu Predictive ServiceTM poprawa dostępności urządzenia wzrasta o 0,1 proc. – 0,13 proc. Równocześnie spada łączny czas przestojów sprzętu z tytułu awarii o około 5 proc. – 20 proc.

Jaka jest różnica pomiędzy Predictive ServiceTM a usługą Incident Management?

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: