Prezentacja najnowszych rozwiązań dla sektora Enterprise na Huawei Enterprise Channel Congress

Finanse i gospodarka

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), po raz pierwszy organizuje spotkanie z partnerami i dystrybutorami z całego regionu Europy Wschodniej i Skandynawii, by zaprezentować najnowsze rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłowych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), po raz pierwszy organizuje spotkanie z partnerami i dystrybutorami z całego regionu Europy Wschodniej i Skandynawii, by zaprezentować najnowsze rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłowych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

Huawei Enterprise Channel Congress odbędzie się w dniach 28 - 29 października w podwarszawskim Serocku w Hotelu Narvil. W spotkaniu weźmie udział Jim Lu (Yong), Prezydent Regionu CEE & Nordic w Huawei. Jim Lu przedstawi wizję i plany firmy Huawei Enterprise Business Group na najbliższe lata oraz opowie o aktualnych trendach i kierunkach rozwoju poszczególnych lini produktowych.  W spotkaniu weźmą udział około 250 osób z ponad 10 krajów.

Podczas zaplanowanych prelekcji będzie mowa m.in. o debiutującym na rynku, nowoczesnym systemie do przechowywania kluczowych dla przedsiębiorstw danych - HVS Enterprise Storage System. Jego głównym atutem jest niezawodność - rozwiązanie zapewnia niemal 100% skuteczności odzyskiwania danych w dwudziestokrotnie krótszym czasie w porównaniu z dotychczas dostępnymi rozwiązaniami. HVS cechuje gwarantowana płynność funkcjonowania, nawet przy długotrwałym działaniu systemu nie grożą mu spowolnienie czy przestoje.

Drugą z nowości, o której mowa będzie podczas kongresu, jest rozwiązanie TE30 - pierwszy na świecie, zintegrowany i inteligentny system, który pozwala na prowadzenie wideokonferencji w jakości HD. Zapewnia on najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a jego działanie nie wiąże się z tak znacznymi, jak dotychczas, kosztami wysokiej przepustowości, ponoszonymi przez przedsiębiorstwa. Kompaktowy rozmiar, łatwość instalacji i obsługi, modem Wi-Fi, system rozpoznawania twarzy i dostosowywania się do warunków oświetleniowych to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.

Eksperci Huawei Enterprise opowiedzą również o tym, jak innowacyjne rozwiązania bezprzewodowe, w tym szerokopasmowy trunking i LTE pozytywnie wpływają na działanie przedsiębiorstw. Uczestnicy kongresu sprawdzą, na ile skuteczne jest wykorzystanie systemu LTE Trunking do organizacji głosowej łączności dyspozytorskiej oraz przekazywania obrazu wideo pomiędzy poszczególnymi użytkownikami. Innowacyjny system Huawei korzysta z kanałów o szerokości pasma 5/10 lub 20 MHz i zapewnia tym samym szerokopasmową trasmisję danych wraz ze wsparciem dla wielu przydatnych w zarządzaniu kryzysowym funkcji m.in. push - to video.

“Spotkania takie, jak Huawei Enterprise Channel Congress, są z jednej strony platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami, z drugiej szansą na zaprezentowanie partnerom najnowszych rozwiązań opracowanych przez Huawei. Szczególnie cenna jest dla nas możliwość dyskusji o aktualnych trendach w obszarze Enterprise, a także o wizji i strategii rozwoju rozwiązań dla tego sektora w Huawei. Przewidziane wystąpienia ekspertów, prezentacje case study, a także panele dyskusyjne pozwalają naszym partnerom na zasięgnięcie merytorycznych informacji o najnowszych trendach, dzięki czemu eksperckie zaplecze naszej firmy ma szansę stać się wartością dla wszystkich zainteresowanych" - podkreśla Yan Linxiang, CEE & Nordic Enterprise Business General Manager.

Huawei rozumie potrzebę podnoszenia kompetencji z zakresu nowoczesnych technologii, dlatego regularnie organizuje oraz chętnie uczestniczy w spotkaniach wspierających współpracę między operatorami, producentami, integratorami i użytkownikami sieci.

Źródło: HUAWEI

Udostępnij artykuł: