Prezentacja: Nowoczesna komunikacja w sektorze bankowym

BANK 2010/11

Rozwój technologii teleinformatycznych jest najlepiej widoczny tam, gdzie na pierwszym miejscu stawia się precyzję i efektywność. Właśnie dlatego trudno dziś wyobrazić sobie nowoczesną bankowość czy instytucje finansowe bez zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Rozwiązań, które łączą ze sobą budowanie relacji biznesowych i niezawodność, na której polegać mogą wszystkie korzystające z systemu strony.

Marcin Rusewicz
dyrektor Działu Nowych Produktów MCX Telecom

Wideokonferencja

Nowe technologie teleinformatyczne obecne są już powszechnie w instytucjach finansowych, również w bankach. Coraz większą popularność zyskują tam rozwiązania komunikacji wideo. Dzięki technologii wideokonferencji istnieje możliwość spotkania “twarzą w twarz”, a równocześnie nadal można być we własnym biurze czy oddziale, nawet bardzo odległych od siebie.

Typowe zastosowania komunikacji wideo to komunikacja wewnętrzna, szczególnie w organizacji o rozproszonej geograficznie strukturze z oddziałami w kraju i za granicą. W takich organizacjach wideo jest coraz powszechniej wykorzystywane do przeprowadzania spotkań grup projektowych, spotkań kadry zarządzającej, jak również do szkoleń czy rekrutacji.

Komunikacja ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: