Prezentacja PayTel: Nasze usługi Twój zysk

NBS 2016/09

Kim jesteśmy? Stale rozwijamy i udoskonalamy nasze usługi w celu zapewnienia klientom nowoczesnych produktów wspieranych przez innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Kim jesteśmy? Stale rozwijamy i udoskonalamy nasze usługi w celu zapewnienia klientom nowoczesnych produktów wspieranych przez innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Jesteśmy wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych. PayTel posiada własne aplikacje terminalowe i własną infrastrukturę, opartą na sprawdzonym na świecie systemie centralnym. Dysponujemy także własnym zespołem programistycznym, centrum telefonicznej obsługi klienta oraz m.in. systemem zarządzania terminalami. Dlatego też wiele procesów, np. serwis czy instalacja urządzeń, jesteśmy w stanie realizować szybciej i efektywniej.

Bezpieczeństwo

PayTel posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej (IP32/2015), w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych z dnia 19 sierpnia 2011 r. (Dz.U. 2011 nr 199 poz. 1175 ze zm.) i jest podmiotem nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jesteśmy certyfikowanym procesorem VISA i MasterCard, a także – w roli Agenta Rozliczeniowego – uczestnikiem systemu płatności BLIK prowadzonego przez Polski Standard Płatności.

System PayTel spełnia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i ciągłości pracy stawiane systemom bankowym i finansowym. Naszym klientom gwarantujemy usługi i systemy transakcyjne najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. PayTel posiada potwierdzenie zgodności procesów i zasad bezpieczeństwa z wymogami standardu PCI 3.0.

PCI DSS to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze w celu ochrony danych kartowych. Jest to standard zabezpieczeń, którego zastosowanie ma na celu zagwarantowanie klientom korzystającym z kart płatniczych, że ich dane kartowe są bezpieczne i nie zostaną wykorzystane niezgodnie z prawem.

Właściciel

COMP S.A. jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Mając 25 lat doświadczeń, COMP S.A. jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa COMP jest ró...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: