Prezentacja: Pieniądze na wyciągnięcie ręki

NBS 2012/10

Ponad 600 mln zł preferencyjnego finansowania w ramach programu na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP) trafiło już do polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Liderem wykorzystania programu jest środowisko bankowe.

Zadaniem Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji jest zwiększanie konkurencyjności przedsiębiorstw, w szczególności mikro, małych i średnich firm, promowanie wszelkich form innowacji, przyspieszenie tworzenia społeczeństwa informacyjnego oraz promowanie rozwoju efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Jego budżet to ponad 3,6 mld euro, z tego 1,13 mln stanowi najważniejszy komponent programowy – „Instrumenty Finansowe dla MŚP”; zaś on sam niejako uzupełnia inne programy UE.

Tomasz Kozłowski, menedżer ds. rozwoju Europejskiego ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: