Prezentacja: Podwojenie sprzedaży

BANK 2011/03

NCR sprzedał 125 000 bankomatów typu NCR SelfServ Firma dostarcza najwyższej jakości bankomaty, utrzymując pozycję lidera na światowym rynku.

Firma NCR – światowy lider w produkcji najwyższej jakości urządzeń bankomatowych oraz powiązanych z nimi usług serwisowych poinformował o sprzedaniu 125 000 urządzenia NCR SelfServ – co daje podwojenie sprzedaży na koniec roku 2010. Obecnie, unowocześnione i wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, pomagają tysiącom instytucji na świecie oferować lepszą obsługę dla swoich klientów. Do chwili obecnej ponad 1300 instytucji finansowych w ponad 130 krajach świata nabyło urządzenia NCR SelfServ. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu NCR jest nieprzerwanie od 24 lat światowym liderem w dostarczaniu bankomatów.

– Właśnie dzięki rozwojowi technologii wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz spełniają...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: