Prezentacja: Siła motywacji- konferencja

BANK 2008/12

Brian Tracy - jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie znany z takich bestsellerów, jak: "Sposób na sukces", "Sztuka zatrudniania najlepszych" czy "Zjedz tę żabę!", poprowadził w dniu 18 listopada 2008 r. konferencję "Siła motywacji".

Brian Tracy - jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie znany z takich bestsellerów, jak: "Sposób na sukces", "Sztuka zatrudniania najlepszych" czy "Zjedz tę żabę!", poprowadził w dniu 18 listopada 2008 r. konferencję "Siła motywacji".

Organizatorem konferencji była międzynarodowa firma doradczo- szkoleniowa Brian Tracy International.

Brian Tracy szkoli rocznie ponad 250 tysięcy osób w dużych i małych firmach w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego.Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który inspiruje słuchaczy do szybkiego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi, co daje szybko wymierne efekty.

bank.2008.12.foto.33.a.200xKonferencja "Siła motywacji" poświęcona była nowym unikalnym technikom kreowania nowych poziomów motywacji i podtrzymywania jej przez dłuższy czas. Uczestnicy konferencji dowiedzieli się m.in. o tym, co sprawia, że podejmujemy działanie, jak to się dzieje, że mamy zapał do pracy i dlaczego jedne rzeczy nas pobudzają, a inne zabierają całą energię. Brian Tracy udzielił słuchaczom wskazówek jak budować zespół ludzi zmotywowanych oraz jak tworzyć klimat zaufania i zarażać innych wizją sukcesu.

Bardzo aktualnym tematem poruszonym podczas konferencji było poszukiwanie inspiracji co robić i kiedy podejmować szybko decyzje, aby w trudnych chwilach dla biznesu wciąż utrzymać kierunek wzrostu.

Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów - TV (TVP 1), radio (TOK FM), prasa ("Gazeta Wyborcza", "Puls Biznesu"), internet (gazeta.praca.pl).

Konferencja Briana Tracy "Siła motywacji" zgromadziła ponad 700 uczestników: reprezentujących zarządy spółek, top management, kadrę zarządzającą wielu branż, m.in. bankowej, ubezpieczeniowej, produkcyjnej, IT. Była również znakomitą okazją do networkingu i wzajemnej wymiany doświadczeń z zakresu podwyższania zaangażowania i potencjału pracowników.

Podczas konferencji miała miejsce prezentacja unikalnego projektu szkoleniowego "Rozmaryn - Medialna Akademia Autocoachingu".

Firma Brian Tracy International wraz z mediami uruchamia projekt szkoleniowy, z którego mogą korzystać użytkownicy telewizji, radia, gazety, internetu i telefonii komórkowej.

Projekt jest tak pomyślany, że korzystając z tych mediów, można poznać swoje kompetencje, rozwiązując testy w internecie, komórce i gazecie. Oglądając pliki video w internecie i komórce, programy w telewizji oraz słuchając audycji w radiu i plików audio w komórce i internecie - można poszerzać swoją wiedzę na temat roli tzw. umiejętności miękkich w życiu codziennym, pracy i zarządzaniu.

Dzięki tej akcji, poświęcając kilka minut w ciągu dnia i korzystając z różnych platform, można zaplanować swoją własną ścieżkę rozwoju. W ramach akcji przeprowadzone zostaną także wywiady z ludźmi biznesu, opowiadającymi o swoich doświadczeniach.

Na zakończenie konferencji Brian Tracy zaprosił wszystkich słuchaczy na kolejne spotkanie z nim na temat: "Sztuki efektywności", zaplanowane na 24 kwietnia 2009 roku.


Kontakt z organizatorem:

Brian Tracy International

00-024 Warszawa,

Al. Jerozolimskie 44

tel. 22 333 73 63, 22 333 73 39

faks 22 485 34 32

kontakt@briantracy.pl

www.briantracy.pl

 

Udostępnij artykuł: