Prof. Arjan van Weele, światowy autorytet w dziedzinie zakupów gościem specjalnym konferencji PROCON/POLZAK 2014

Polecamy

Prof. Arjan van Weele, światowy autorytet w dziedzinie zakupów będzie gościem specjalnym konferencji Procurement Conference PROCON/POLZAK 2014, która odbędzie się  20 października 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wygłosi prezentację otwierającą wydarzenie zatytułowaną "Towards purchasing excellence: concepts, models and roadmaps". Będzie to pierwsza wizyta tego eksperta w Polsce.

Prof. Arjan van Weele, światowy autorytet w dziedzinie zakupów będzie gościem specjalnym konferencji Procurement Conference PROCON/POLZAK 2014, która odbędzie się  20 października 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wygłosi prezentację otwierającą wydarzenie zatytułowaną "Towards purchasing excellence: concepts, models and roadmaps". Będzie to pierwsza wizyta tego eksperta w Polsce.

Gość specjalny tegorocznej edycji konferencji PROCON/POLZAK 2104 jest autorem licznych publikacji poświęconych tematyce zakupów.  W swoim naukowym dorobku ma około  100 artykułów i 15 publikacji naukowych  dotyczących  strategii biznesowej. Duża część jego artykułów poświęcona jest  tematyce  zakupów  i zarządzania łańcuchem dostaw.

weele.arjan.van.500x750Prof. Arjan van Weele  jest twórcą globalnego systemu edukacji dotyczącego zarządzania łańcuchem dostaw wdrożonego w 61 krajach przez 121 instytucji. Swoją bogatą wiedzą oraz doświadczeniem dzieli się na wielu międzynarodowych konferencjach, gdzie jest jednym z najlepiej ocenianych prelegentów.  W 2003 roku został  laureatem nagrody  Hansa  Ovelgönne przyznawanej przez  Międzynarodową Federację Zakupów i Supply Management (IFPSM) za wybitny wkład  w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw oraz doradztwie zakupowym, a w 2009 roku otrzymał NIMA Award od Norwegian Purchasing Association (NIMA) za wkład w rozwój branży zakupowej w Norwegii.

"Cieszymy się, że prof. Arjan van Weele przyjął zaproszenie do udziału w organizowanej przez nas konferencji. Branża zakupowa w Polsce rozwija się coraz  dynamiczniej i wielu  menedżerów odpowiedzialnych za obszar zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw musi dokonać wyboru strategii, która najlepiej sprawdzi się w zmieniającym się środowisku biznesowym. Jestem pewien, że prelekcja naszego gościa specjalnego pomoże nam wzbogacić dyskusję na temat przyszłości branży zakupowej w Polsce o trendy, koncepcje i modele wykorzystywane na świecie. Konferencja PROCON/POLZAK 2014, jako największe w wydarzenie w naszej branży w tym roku jest idealnym miejsce do prowadzenia takich rozmów." - powiedział Mateusz Borowiecki, Prezes Zarządu w firmie OptiBuy.

Prof. Arjan van Weele naukowo związany  jest z Politechniką Technologiczną w Eindhoven.  Jako niezależny konsultant współpracował z największymi europejskimi koncernami: ABB, Alcatel Bell, DAF Trucks, DSM, Honeywell, Heineken, Skanska, Shell International. Pracował również jako konsultant w PriceWaterhouseCoopers oraz Holland Consulting Group.

Konferencja PROCON/ POLZAK 2014 kontynuuje wieloletnią tradycję konferencji POL- ZAK, która każdego roku przyciąga kilkuset specjalistów i ekspertów w dziedzinie zarządzania zakupami i łańcuchem dostaw. Organizatorzy tegorocznej edycji tego wydarzenia, firma OptiBuy oraz Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki PSML proponują odświeżoną formułę spotkania umożliwiającą uczestnikom wybór ciekawych wystąpień i studiów przypadku w ramach prowadzonych równolegle 4 sesji tematycznych.

Program konferencji wypełnią prezentacje poświęcone problematyce zarządzanie kosztami materiałowymi (direct) oraz administracyjnymi i usługami (in-direct). Ponadto odbędzie się specjalna sesja dla praktyków w obszarze zakupów w sektorze publicznym oraz sesja dotycząca narzędzi i procesów, które usprawniają pracę działu zakupów.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://www.konferencja-procon.pl/

Źródło: OptiBuy Sp. z o.o.

Udostępnij artykuł: