Program AutoKomfort+

Finanse i gospodarka

Możliwość bezgotówkowego korzystania z usług serwisowych w atrakcyjnych cenach i dostęp do nowoczesnego systemu IT - to najważniejsze założenia programu AutoKomfort+. Projekt, który powstał dzięki współpracy spółek MOTO Flota oraz Millennium Leasing, umożliwi klientom leasingowym dostęp do udogodnień oferowanych do tej pory jedynie dużym flotom firmowym.

W ramach programu AutoKomfort+ klienci Millennium Leasing będą mieli możliwość bezgotówkowego korzystania z usług serwisowych, świadczonych przez MOTO Flotę na terenie całej Polski. Usługi te będą oferowane w atrakcyjnych cenach, przeznaczonych dotychczas jedynie dla największych flot. Dodatkowo, użytkownicy programu AutoKomfort+ uzyskają dostęp do wygodnego systemu MOTO Flota Manager. Umożliwia on podgląd historii serwisowej pojazdu online, a także umawianie usług i raportowanie kosztów serwisu. Umowa serwisowa i udogodnienia z nią związane będą integralnym i automatycznym elementem oferty leasingu.

– Wybierając partnera serwisowego na potrzeby tego projektu, musieliśmy mieć pełne przekonanie o tym, że powierzamy aspekty serwisowe pewnej i przewidywalnej organizacji. Przeanalizowaliśmy rynek usług flotowych i wybraliśmy operatora, który zagwarantuje innowacyjne rozwiązania, najwyższą jakość usług oraz elastyczne podejście do klientów – mówi Wojciech Rybak, Prezes Zarządu Millennium Leasing.

– Nowy produkt, który realizujemy wspólnie z Millennium Leasing, to doskonała okazja, by dotrzeć z naszą usługą do nowej grupy klientów – uzupełnia Adam Kapek, Prezes MOTO Flota.

Umowa o współpracy w ramach programu AutoKomfort+ podpisana została 31 marca 2016 roku. W uroczystości, która odbyła się w siedzibie MOTO Floty, uczestniczyli przedstawiciele Millennium Leasing: Wojciech Rybak – Prezes Zarządu, Marcin Modliborek – Project Manager produktu Autokomfort+ oraz Marek Mozer – Kierujący Wydziałem Sprzedaży Produktów Dodatkowych. MOTO Flotę reprezentował Zarząd spółki Moto-Profil: Piotr Tochowicz i Leszek Żurek oraz Zarząd spółki MOTO Flota: Adam Kapek i Dawid Kamola.

Aktywna sprzedaż usługi AutoKomfort+ rozpocznie się wkrótce. Przedstawiciele MOTO Floty i Millennium Leasing deklarują, że program AutoKomfort+ będzie sukcesywnie rozwijany i uzupełniany o kolejne elementy, zapewniające komfortowe korzystanie z leasingu.

Patrycja Kaleta-Łuczynowicz

Udostępnij artykuł: