Program edukacyjny Kredyt Banku z udziałem Briana Tracy

Finanse i gospodarka

W dniu 10 października, w Hotelu Mariott w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem Briana Tracy, jednego z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, współorganizowana przez Kredyt Bank. Konferencja pt.: "Sztuka zarządzania sprzedażą" jest częścią trzeciego już cyklu projektu Akademia Przedsiębiorcy, w ramach którego odbędzie się 50 konferencji, a którego pomysłodawcą i organizatorem jest również Kredyt Bank.

W dniu 10 października, w Hotelu Mariott w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem Briana Tracy, jednego z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, współorganizowana przez Kredyt Bank. Konferencja pt.: "Sztuka zarządzania sprzedażą" jest częścią trzeciego już cyklu projektu Akademia Przedsiębiorcy, w ramach którego odbędzie się 50 konferencji, a którego pomysłodawcą i organizatorem jest również Kredyt Bank.

111013.tracy.150xNazwisko Briana Tracy, którego porównuje się z takimi guru światowego biznesu jak Peter Drucker, Stephen Covey, czy Jack Welch, ma niezwykłą moc przyciągania, konferencja zgromadziła bowiem ok. 630 osób z całej Polski. Byli wśród nich prezesi firm, menedżerowie sprzedaży, dyrektorzy działów marketingu, ale także osoby prowadzące jednoosobowe biznesy.

Konferencja podzielona była na sześć sesji tematycznych:
Sesja 1. Budowanie relacji, a zwiększanie sprzedaży
Sesja 2. Planowanie sukcesu w sprzedaży
Sesja 3. Rekrutowanie najlepszych sprzedawców
Sesja 4. Motywowanie sprzedawców
Sesja 5. Rola coachingu w zarządzaniu sprzedażą
Sesja 6. Budowanie zwycięskiego zespołu sprzedażowego.

 

Każda z tych sesji to opowieść Briana Tracy o indywiualnych doświadczeniach, jakie zdobył w ciągu całego swojego życia, przechodząc drogę od pracownika fizycznego, przez zwykłego sprzedawcę, aż do prezesa trzech korporacji i doradcy największych graczy światowego biznesu, takich jak IBM, czy Hewlett Packard. Doświadczenia te przekuł na praktyczne wskazówki dotyczące zarządzania biznesem, ze szczególnym naciskiem na planowanie strategiczne i zarządzanie sprzedażą.

foto.0157.250x

Fenomen Briana Tracy to jednak nie tylko jego nieprzeciętna wiedza, poparta życiowymi sukcesami oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie i szkoleniach - to przede wszystkim prosty język nacechowany humorem, który trafia wprost do serc słuchaczy. Praktyczne wskazówki biznesowe przeplatane są osobistymi historyjkami i zaskakującymi przykładami, które mocno zapadają w pamięci.

Konferencja nie była jednak tylko monologiem Briana Tracy. Sesjom tematycznym towarzyszyły dwa panele tematyczne pt.: "Sprzedaż relacyjna" oraz "Motywowanie zespołu sprzedażowego". Wzięli w nich udział eksperci - praktycy biznesu: Paweł Kiciński, Dyrektor Sprzedaży firmy Newell Rubbermaid Polska, Maciej Bardan, Prezes Kredyt Bank, Tomasz Purwin Prezes Natur Produkt Zdrovit oraz Ireneusz Martyniuk członek zarządu Polpharma. Panowie przełożyli amerykańską teorię na nasz rodzimy grunt, dzieląc się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z zarządzania sprzedażą.

Konferencja zainaugurowała organizowany z niesłabnącym sukcesem już drugi rok z rzędu (trzecia edycja) cykl konferencji pod nazwą Akademia Przedsiębiorcy. To ogólnopolski program stworzony i organizowany przez Kredyt Bank. Jest on poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

111013.tracy.03.550x

Uczestnicy 50 spotkań organizowanych w całej Polsce dowiedzą się m.in. jak formułować jasne i ambitne cele oraz określać sposoby ich realizacji, budować wysoka motywację i determinacje u sprzedawców, znajdować sprzedawców o największym potencjale, a także jak radzić sobie ze zniechęceniem, słabymi wynikami i sytuacjami konfliktowymi.

- Konferencja Briana Tracy, guru skutecznej sprzedaży odbyła się w cyklu Akademia Przedsiębiorcy. Chcemy w ten sposób dać naszym klientom wartość dodaną, polegającą na możliwości zdobycia nowej wiedzy jak i bardzo cennej wymiany doświadczeń - mówi Monika Nowakowska, Rzecznik Prasowy i Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku. - Wczorajsza konferencja spodobała się naszym klientom, frekwencja była większa, niż zakładaliśmy. Wielu z nich korzysta z rad Briana Tracy w swoim biznesie, więc spotkanie z nim było okazją do poszerzenia wiedzy - dodaje.

111013.tracy.02.550x

Program jest organizowany w miastach skupiających środowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Do tej pory Kredyt Bank zorganizował 86 takich spotkań, w których wzięło udział około 4000 przedsiębiorców.

111013.tracy.04.550x

Miło nam poinformować, że jednym z uczestników poniedziałkowej konferencji był Czytelnik portalu aleBank.pl, który wziął udział w konkursie organizowanym przez nasz portal i Kredyt Bank. Nagrodą była wejściówka o wartości 2300 zł +VAT! Serdecznie gratulujemy!

BRIAN TRACY jest autorem autorem niezliczonych bestsellerów z dziedziny samorozwoju, zarządzania i sprzedaży. Jego szkolenia są znane i cenione na całym świecie. Każdego roku przemawia on do biznesmenów, menadżerów czy liderów na niemal na wszystkich kontynentach.

Udostępnij artykuł: