8% w Kredyt Banku

Bankowość

Kredyt Bank zaproponował 6 - cio miesięczną lokatę Progresywną z oprocentowaniem od 5% do 8% i możliwością wypłat bez utraty odsetek.

Kredyt Bank wprowadził 6-cio miesięczna lokatę Progresywną, której oprocentowanie rośnie wraz z okresem oszczędzania od 5% w pierwszym miesiącu do 8% w ostatnim. Średnie oprocentowanie dla depozytu wynosi 5,5% w skali roku.

Odsetki są kapitalizowane miesięcznie, co zwiększa zyski klientów. Minimalna kwota to 1 tys. zł Lokata ta daje klientowi nie tylko pewność oprocentowania (oprocentowanie stałe przez cały okres umowy), ale także możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie z zachowaniem całkowitych odsetek za wszystkie pełne miesiące oszczędzania.

– To kolejna nowość dla klientów oszczędzających w Kredyt Banku. Na początku września uruchomiliśmy promocję lojalnościową dla posiadaczy kont oszczędnościowych, nasi klienci mogą zarabiać nawet 6,1% korzystając z pełnej swobody jaką daje tego typu depozyt. Podwyższyliśmy także oprocentowanie 3 miesięcznych lokat e-constans, z dzienną kapitalizacja odsetek, i obecnie wynosi ono 5%, co odpowiada zyskowi z tradycyjnych lokat na 6,2% zysku. – powiedział Dawid Lach, menadżer rynku depozytowego w Kredyt Banku.

Udostępnij artykuł: