Promocja: First Data Polska świętuje 20-lecie firmy i marki POLCARD

BANK 2011/03

W roku 2011 obchodzimy dwudziestolecie płatności elektronicznych w Polsce. Był to czas bardzo dynamicznych przemian. Zmieniał się świat, zmieniała się Polska, a wraz z nią zmieniał się POLCARD, który właśnie świętował 20-lecie swojej działalności.

Z tej okazji 10 lutego 2011 r. w auli Politechniki Warszawskiej odbyła się gala jubileuszowa, na którą zostali zaproszeni klienci i partnerzy biznesowi firmy. Uroczystość poprowadziła znana prezenterka – Agata Młynarska. Firma od początku działalności była liderem we wprowadzaniu wielu innowacji w obszarze płatności bezgotówkowych. Pierwszy w Polsce terminal POS, pierwsza umowa z bankiem na wydawnictwo i obsługę kart płatniczych oraz na zarządzanie bankomatami. To właśnie First Data Polska, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła akceptację, obsługę i wydawnictwo kart w standardzie EMV, wdrażając przy tym szereg innych innowacyjnych produktów, takich jak sprzedaż przez internet czy wydawnictwo i akceptacja kart w technologii bezstykowej.

Jak podkreślał w swojej mowie powitalnej prezes First Data, Janusz ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: