Promocja: Manager w krainie (prawdziwych) pieniędzy

BANK 2010/12

Co każdy manager o banknotach wiedzieć powinien? Chociażby to, w jaki sposób odróżnić autentyk od falsyfikatu. Dotyczy to także papierów wartościowych.

Tym zagadnieniom poświęcona została konferencja Business Breakfast “Wiedza o wykrywaniu fałszywych banknotów a zawód managera”.

Pieczę merytoryczną nad spotkaniem objęła firma DCB, dystrybutor innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085, specjalizująca się w szkoleniach i kursach w zakresie rozpoznawania autentyczności banknotów i dokumentów. Gospodarzem konferencji była warszawska Wyższa Szkoła Menedżerska, która w tym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia. Bogata, wielostopniowa oferta dydaktyczna, nowoczesny kampus akademicki, międzynarodowy system akredytacyjny oraz uznanie w postaci corocznych nagród i wyróżnień to najlepsza rekomendacja dla zdolności menedżerskich uczelni.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: