Prośbą o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji oraz leczenia Tomaszka

Polecamy

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji oraz leczenia naszego synka Tomaszka.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji oraz leczenia naszego synka Tomaszka.

Tomek urodził się w 2008 r. i od pierwszego dnia życia boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi. Najpoważniejszym z nich jest mózgowe porażenie dziecięce, które zaburza jego rozwój fizyczny i intelektualny, w tym rozwój mowy.

Według rehabilitantów i lekarzy istnieje duża szansa, że Tomaszek w przyszłości będzie w pełni samodzielny, lecz aby to osiągnąć, nasz synek rehabilitowany jest po kilka godzin dziennie. Pracują z nim: fizjoterapeuci, pedagodzy, psycholodzy, neurologo pedzi i terapeuci SI.

Większość z tych zajęć jest płatna, a ich koszt to od 60 do 100 zł za godzinę. Ponadto w miarę możliwości staramy się wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, każdy po ok. 5 000 zł. W ciągu roku Tomaszek powinien uczestniczyć w co najmniej 6 takich turnusach, a co za tym idzie, roczne wydatki na leczenie i rehabilitację mogą przekroczyć 50 000 zł.

Niestety przerasta to nasze możliwości finansowe, gdyż aby zapewnić nale żytą opiekę naszemu synkowi, nie mogę podjąć żadnej pracy zawodowej, więc tata jest jedynym żywicielem rodziny.

W związku z tym pragniemy podziękować wszystkim życzliwym nam osobom i firmom za dotychczasową pomoc. W dalszym też ciągu prosimy o wsparcie, bo tylko dzięki Waszej dobrej woli uda nam się osiągnąć postawione cele - Tomek wyzdrowieje i będzie w pełni samodzielny.

Ps.
Będziemy Państwu wdzięczni za przekazanie na nasz cel choćby najmniejszej kwot y - bo liczy się każda złotówka.

Ps. 2
Jeżeli są Państwo zainteresowani bieżącymi postępami Tomaszka to zapraszamy na naszego bloga: http://tomaszkowo.blogspot.com

Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc
Rodzice Tomaszka - Izabella i Paweł Lewczuk
e-mail: lewczuk.i@wp.pl, tel. 500 244 595

 

Dane potrzebne do przekazania 1% podatku:
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: Tomasz Lewczuk 61/L

Wpłaty darowizn prosimy kierować na konto:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"
Stawnica 33, 77-400 Złotów

Nr konta bankowego:
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

tytułem: Darowizna na rzecz Tomasz Lewczuk 61/L

Udostępnij artykuł: