Proste Konto Osobiste Meritum Banku na podium najlepszych kont internetowych

Bankowość

Proste Konto Osobiste Meritum Banku zajęło 2. miejsce w rankingu internetowych kont osobistych porównywarki Totalmoney.pl.

Proste Konto Osobiste Meritum Banku zajęło 2. miejsce w rankingu internetowych kont osobistych porównywarki Totalmoney.pl.

Analitycy porównywarki finansowej TotalMoney.pl ocenili konta osobiste oferowane przez 28 banków. Wśród nich szukali tego, które - z jednej strony będzie tanie (najlepiej darmowe), a z drugiej - da swojemu posiadaczowi dodatkowe korzyści.

- Oferowane przez Meritum Bank konto osobiste pozwala na wygodne i efektywne zarządzanie finansami. Zapewniamy jego posiadaczom bezpłatne korzystanie z rachunku bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów, takich jak określona liczba transakcji czy wartość miesięcznych wpływów. Ponadto, udostępniamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, takie jak system do zarządzania domowym budżetem, czy możliwość otwierania rachunków w procesie 100 proc. on-line - mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku. - Wysoka pozycja w rankingu Totalmoney.pl jest kolejnym potwierdzeniem atrakcyjności naszej oferty - dodaje.

Meritum Bank nie pobiera opłat za prowadzenie Prostego Konta Osobistego, wydanie i korzystanie z karty debetowej, darmowe są także krajowe przelewy internetowe (poza natychmiastowymi) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, czy też minimalnej liczby bądź wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

Proste Konto Osobiste można otworzyć przez Internet nawet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Jego posiadaczom Bank oferuje 3 miesięczną Pierwszą Lokatę, której oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku (dla kwot od 500 zł do 10 000 zł) oraz konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 3 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki, bez górnego limitu zdeponowanych środków.

Obecnie trwa druga edycja programu rekomendacyjnego "Przejdź do Meritum", w ramach którego klienci Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym. Bank przyznaje osobie rekomendującej 70 zł nagrody za każdy otwarty z jej polecenia rachunek, którego właściciel w ciągu 60 dni dokona operacji bezgotówkowych kartą debetową o wartości min. 300 zł. Bank nie ogranicza liczby rachunków, które można otworzyć z polecenia danej osoby czy maksymalnej wartości nagrody.

Pełny ranking internetowych kont osobistych dostępny jest tutaj.

Źródło: Meritum Bank

Udostępnij artykuł: