Prosto i z sensem, czyli płać i wygrywaj!

Finanse i gospodarka

Credit Agricole zachęca aktualnych i przyszłych posiadaczy swoich kart kredytowych do udziału w konkursie "Płać kartą i wygrywaj!". Na najaktywniejszych konkursowiczów czeka aż 40 nagród marki Apple.

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest posiadanie karty kredytowej banku i dokonanie przy jej pomocy w okresie od 3 listopada 2014 r. do 1 lutego 2015 r. jak największej liczby transakcji bezgotówkowych lub wypłat z bankomatu o minimalnej wartości 20 zł. Do udziału w konkursie klienci banku mogą się zgłosić poprzez stronę www.credit-agricole.pl/konkurs, telefonicznie pod numerami +48 71 35 49 009 lub 801 33 00 00 lub w placówce.

Co tydzień Credit Agricole nagrodzi sprzętem marki Apple trzech, a w ostatnim tygodniu trwania konkursu czterech najbardziej aktywnych użytkowników kart kredytowych. W listopadzie zwycięzcy otrzymają iPhone 5S, w grudniu iPod touch, a w styczniu iPad mini.

W finale konkursu bank dodatkowo nagrodzi 10 osób, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie „Jaki jest Twój przepis na udane zakupy?”, i które w czasie trwania zabawy dokonały swoją kartą kredytową transakcji o łącznej wartości minimum 1000 zł. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości od 1000 do 15 000 zł.

W konkursie, który potrwa do 1 lutego 2015 r., mogą wziąć udział posiadacze kart kredytowych Credit Agricole:  Visa Gold, Silver, Standard, Maxima, E.Leclerc i Castorama oraz MasterCard Gold, Silver, Standard i Alsolia. 

Regulamin konkursu „Płać kartą i wygrywaj!” dostępny jest na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach banku, placówkach partnerskich oraz punktach obsługi klientów w marketach Castorama.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska

Udostępnij artykuł: