Prudential zwraca uwagę na ubezpieczenie podczas ferii

Finanse i gospodarka

Prudential rozpoczął akcję "na dobry początek", w ramach której oferuje bezpłatne ubezpieczenie poważniejszych zdarzeń na okres ferii.

Prudential rozpoczął akcję "na dobry początek", w ramach której oferuje bezpłatne ubezpieczenie poważniejszych zdarzeń na okres ferii.

Do jego uzyskania niezbędne jest pozostawienie danych na stronie internetowej specjalnie utworzonej na potrzeby ubezpieczenia. Ochrona działa na całym świecie przez 24 godziny na dobę w okresie od 17 stycznia do 1 marca br. Nie obejmuje lekkich obrażeń, zwichnięć czy też złamań, na wypadek których przezorni rodzice powinni standardowo ubezpieczać swoje dzieci - ale przypadki dużo cięższe.

Prudential chce zachęcić rodziców do poważniejszej refleksji nad tym, czy i w jaki sposób zapewniają ochronę ubezpieczeniową swoim pociechom. Krzysztof Szypuła, dyrektor ds. rozwoju produktu w Prudential, tłumaczy, że wyjazd na ferie i ryzyka urazów na stokach narciarskich czy w podróży powinny dać asumpt do refleksji rodziców nad tematem ubezpieczenia ich dzieci. Nie tylko ochronnego, ale również finansowego, na przyszłość. Zwłaszcza w obliczu rosnących kosztów utrzymania i realizacji ich życiowych planów. "Jako odpowiedzialni rodzice nie powinniśmy w związku z tym poprzestawać na ubezpieczeniu w szkole, czy przedszkolu" - zaznacza Krzysztof Szypuła.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: